КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські интервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua

Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
відео

Цікаві Закарпатські интервью, сюжети, відео, політика...

Закарпаття Ключ ТВ страница youtube Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ страница google plus  Ключ ТВ страница youtube2

 

Інтер ТВ канал - дивитись онлайн Інтер ТВ канал - дивитись онлайн   Коментувати

Інтер — загально національний лідер медіапростору України. В ефірі політичні ток-шоу , розважальні програми, серіали для дорослих та дітей, спортивні трансляції

Інтер - перший канал країни. З перших днів мовлення, він зайняв лідируючі місце серед каналів країни. І сьогодні він продовжує тримати марку.
Безсумнівно, Інтер - канал сімейний і орієнтований на всі вікові категорії. Виробництво власного телевізійного продукту - один з основних пріоритетів розвитку каналу. Десятки пізнавальних і розважальних шоу, а так само випуски новин та аналітичні програми про політику - все це можна дивитися на Інтері онлайн.
Канал Інтер вже давно співпрацює з такими гігантами як НТВ, ВИД і BBC що привертає дивитися Інтер онлайн ще більшу кількість телеглядачів.
Інтер сміливо можна назвати телеканалом для всієї родини. Величезна увага продюсери каналу приділяють інформаційному відділу. Благадоря створеної студії "Національні інформаційні системи", на Інтері новини виходять 8 разів на добу. Також Інтер йде в ногу з технологічним прогресом, у власність каналу входять як мобільні пересувні репортажний тілі станції, так і цілий телецентр на колесах, що дозволяє вести прямі ефіри високої якості з будь-якої точки світу.
Сезон 2013 ознаменувався зміною власника каналу. Так само саме на канал Інтер перебралося найпопулярніше політичної шоу країни "Шустер LIVE" з Савіком Шустером, дивитися його можна щоп'ятниці о 20:30, тільки на телеканалі Інтер.
Пікові навантаження на онлайн припадають на трансляції боксу, Вечір Боксу на Інтері (матчі Кличко) викликають небувалий інтерес, теж саме можна сказати і про матчі національної збірної з футболу у відборі на ЧС 2014 року, адже саме Інтеру належать права на все онлайн трансляції поєдинків нашої команди.
Доброю традицією каналу стало створення власних кіно продуктів, у тому числі Новорічні мюзикли з зірками естради в головних ролях, які полюбилися мільйонам українців.

 Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Наш партнер:

газета Меркурій-Мукачево