Анонсовано найбільшу велоподію Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX ВІДЕО — КЛЮЧ ТВ

КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські интервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua

Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
відео

Цікаві Закарпатські интервью, сюжети, відео, політика...

Закарпаття Ключ ТВ страница youtube Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ страница google plus  Ключ ТВ страница youtube2

 

Анонсовано найбільшу велоподію Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX ВІДЕО Анонсовано найбільшу велоподію Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX ВІДЕО
  Коментувати

Організатори велозмагань Артем Топчанюк та Денис Соболь анонсували найбільшу велоподію року Закарпаття, що пройде 17-18 вересня 20016 року в Мукачево...

Так 17 вересня з 10:00 у парку “Перемога”-Набережна пройдуть “Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” (для дітей) та "Мукачево Ровер Фест".
Кожна дитина з 2 до 13 років отримує диплом учасника, а перші три місця у кожній віковій категорії нагороджуються медалями та цінними подарунками.

У програмі заходу:
- вело змагання серед дітей та молоді;   - велоконкурси та вікторини;   - майстер-класи та показові виступи спортсменів;   - веломайстерня;   - велошкола;   - велозаїзд;   - велокіно та веловечірка;   - нічний велоквест;   - велоярмарка та інше...

18 вересня відбудуться масштабна кільцева велогонка містом для  дорослих аматорів та професійних велогонщиків, яка може стати однією зі спортивних візитівок Закарпаття! Старт в центрі міста, біля Ратуші. Реєстрація з 9.00 год.
Загальний призовий фонд складає 50 000, які будуть розподілені між найкращими учасниками велозмагань.
https://youtu.be/ta1CfAd5SxM


Попередня реєстрація:
https://goo.gl/forms/pxTBt0GYvUfrqPTY2

Сторінка Facebook:
https://fb.com/GrandPrixMukachevo

Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” - це знакова подія в українському велоспорті. Вперше, на Закарпатті відбудеться велогонка, яка об`єднає усіх любителів велосипеда – починаючи з дітей від двох років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків!

Grand Prix Mukachevo 2016 . Площі та вулиці якими пройде кільцеві змагання 18 вересня

 

Захід "Мукачево Ровер Фест" реалізується в рамках Європейського тижня мобільності, який проводиться з 16 по 22 вересня та в рамках грантового проекту "ЄТМ – Карпатська мережа".

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь!

 

 

 

511 просмотров


Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

 
 

 

Наш партнер:

газета Меркурій-Мукачево