КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті
Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ канал youtubeКлюч ТВ страница facebookКлюч ТВ страница google plus  Ключ ТВ страница youtube2

 

 

Допомогти проекту Ключ ТВ
Допомогти проекту Ключ ТВ

Якщо Вам не байдуже те що Ми робимо, то підтримати наш справу можна дуже легко!

 

 

 

Як можна підтримати проект?

Ключ ТВ - некомерційний проект. Журналісти та однодумці не отримують жодної фінансової винагороди за докладені зусилля та час. Проект не фінансується з жодного заангажованого джерела та є повністю незалежний у своїх поглядах. Проте адміністрування всіх процесів, комунікація та розвиток проекту вимагає значних витрат часу та ресурсів команди. Тому Ви завжди можете допомогти:

 

Розкажіть про проект

Проект існує завдяки участі в ньому не байдужих соціально активних людей та готовності безкоштовно приділити свій час для розвитку незалежної журналістики. Допоможіть людям дізнатися про Ключ ТВ і залучити більше людей до спільної справи!

 

Приймайте участь

Надсилайте цікаві матеріали та посилання на них. Приймайте участь у написанні статей, дослідженнях фінансових документів та фіксуванню подій на відео.

 

Допоможіть проекту

Для постійної та серйозної праці потрібні ресурси: від технічного забезпечення до мінімальних витрат у пошуку та оприлюдненні матеріалів.  Якщо Вам не байдуже те, що Ми робимо, то підтримати наш справу можна дуже легко!   Просто натисніть на кнопку та здійсніть переказ добровільних пожертв

 

 Допомогти проекту Ключ ТВ

 

 

 

63 hits
Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Наш партнер:

газета Меркурій-Мукачево