КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті
Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ канал youtubeКлюч ТВ страница facebookКлюч ТВ страница google plus  Ключ ТВ страница youtube2

 

 

За цивiлiзованi людськi вiдносини... - заява Олексія Фазекоша. ВІДЕО
За цивiлiзованi людськi вiдносини... - заява Олексія Фазекоша. ВІДЕО

Заява Олексiя Фазекоша стосовно недолугих спроб дискредитувати проведення форуму громадських органiзацiй та правникiв Закарпаття присвяченому Дню Конституцiї України.

 Олексiй Фазекош оперативно відреагував на спроби дисткредитувати його, як громадського діяча і політика, та надав Ключ ТВ свою заяву, в якій висвітлив свою позицію відносно недолугих спроб його дискредитації.

 відео на Ютуб каналі Ключ ТВ: youtu.be/GV2xB-3YIL0

  Також хочемо зазначити, що на підтримку Олексія Фазекоша виступив патріарх Українського державотворення, перший демократично обраний мер міста Ужгород Еміл Ландовський, під головуванням якого, Ужгородська міська Рада перша на теренах СНД виступила проти ГКЧП.  Як нам повідомив Еміл Ландовський, Олексій Фазекош був єдиним депутатом в області, який підтримав проукраїнське звернення Ужгородської міської Ради.  

Еміл Федорович Ландовский

  Еміл Федорович Ландовський погодився дати Ключ ТВ інтерв`ю, а також озвучити свою позицію стосовно того, чи є патріотом Олексій Фазекош чи ні.  Інтерв`ю з Емілом Ландовським буде опубліковано згодом.

У Мукачеві обмірковували над особливостями Конституції України - відео Перший Кабельний

Закарпаття як форпост суверенності та конституційної стабільності - відео М-студіо

22 річниці Конституції України присвятили форум «Закарпаття як форпост суверенності та конституційної стабільності: соціально-політичні аспекти», ініційований Радою адвокатів Закарпатської області. Серед гостей заходу – Еміл Ландовський, перший демократично обраний міський голова Ужгорода, міста, яке першим на теренах Радянського Союзу висловилось проти ГКЧП.

 Захід пройшов за ініціативи голови ради адвокатів Закарпаття Олексія Фазекоша. За червень це вже другий захід

 

Запрошуємо до відкритого діалогу, обговорення та співпраці всіх політичних і громадських діячив.

Якщо це відео було Вам корисно або сподобалось, то не забувайте ділитись з друзями, робити репости, ставити "лайки" і підписуватись на канал Ключ ТВ
Матеріал на сайті: http://golovne.in.ua/video
Далі буде...

 

 

 

 

1403 hits
Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Наш партнер:

газета Меркурій-Мукачево