КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті
Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ канал youtubeКлюч ТВ страница facebookКлюч ТВ страница google plus  Ключ ТВ страница youtube2

 

 

Закарпатці закликають Укрзалізницю не знімати «топовий» електропотяг
Закарпатці  закликають Укрзалізницю не знімати «топовий» електропотяг

Крик душі, звернерий до Укрзалізниці і до Львівської залізниці зокрема! Номер гарячої лінії 0444653344

Про це в соціальній мережі пише Закарпатка Адріана Кузьма, яку підтримує багато краян:

От просто зараз буде крик душі, звернерий до Укрзалізниці і до Львівської залізниці зокрема!

Був собі нормальний електропоїзд сполученням Мукачеве-Львів, на який можна було цивілізованим способом купити квитки, нормально доїхати з Мукачева до Львова за 4 години. І все було просто чудово, доки з цього поїзда Укрзалізниця не зробила цирк!

Перше його перевели в статус приміського (тобто цивілізованим способом квитків не купиш). Тоді вирішили, що йому досить курсувати лише три дні на тиждень. Тоді вирішили, що чотирьох вагонів вистачить, і люди їдуть як в консервній банці. Але кого то цікавить!????

Її періодично взагалі з рейса знімали.

Але то ще всьо нічого, зараз головне рішення: з 1 листопада 2018 року цю електричку планують зняти взагалі!

 

 

Ок, добре, дайте натомість інший якийсь потяг/електропотяг яким можна дістатися до Львова після обіду, бо ж не всім виходить йти на електричку, що відправляєть о 6:50 ранку чи купляти квитки за 300-800 грн. Але ж нєєєєєєєє, Укрзалізниця про людей не думає!!! Вони просто його знімуть, а сотні закарпатських студентів мають на навчання до Львова їздити незрозуміло яким чином.

Я не говорю зараз про якість обслуговування чи стан тої електрички, це взагалі окрема тема. АЛЕ НЕ ЗАБИРАЙТЕ ХОЧ ТЕ, ЩО Є!!!

І аргумент що вона нібито неприбуткова вбиває наповал! Як, в біса, вона може бути неприбутковою, коли вона забита битком, коли там яблуку ніде впасти і люди їдуть буквально один на одному??

Загалом, народ, кому не все одно на цю електричку, давайте завалим гарячу лінію Укрзалізниці зверненням, хай вони хоч раз подумають про простий народ, простих користувачів, а не лише про себе! Номер гарячої лінії 0444653344

Давайте не сидіти, склавши руки, коли від нас забирають єдиний нормальний варіант транспорту, а зробимо все, аби не дозволити з нас знущатися!!!!

 

 

 

4902 hits
Коментарі
Татьяна # 23 октября 2018 в 22:14
от мені цікаво. А ті наші #ідітьвсраку від Закарпаття у Раді не хочуть вже НАРЕШТІ хоч щось зробити для своїх виборців? Ну хоча би спробувати вирішити проблему з електропотягом? Якщо ні, то ми реально будемо ДЕБІЛАМИ, коли знову выберем їх на новий строк в ВР. Їм виходить наср@ти на нас повністю?
Сергій # 23 октября 2018 в 22:15
Депутати від тієїж Львівської області лобіюють по повній всілякі сполучення до Львова... мабуть це частка їх заслуги, що Львів - туристичне місто
Ирина # 23 октября 2018 в 22:16
А я так вижу, что Отрезают, отдают наш край Европе... Не хотят заботиться и инвестировать, вот и пути обрезают. Тенденция такая просматривается за последние несколько лет. По ходу нас уже Отделили...
Алексей # 23 октября 2018 в 22:17
Керівництво львівської залізниці ненавидить ЗАКАРПАТТЯ! Користуючись монопольним становищем робить що хоче. Тому тут треба залучати інших конкурентних перевізників. Наші крики про допомогу ніхто не почує.
Misha # 23 октября 2018 в 22:18
Людии їм то невигідно ви що . Їм головне щоб ліс і інша сировина на Європу валила. А на людей
Штефан # 23 октября 2018 в 22:19
Жах та сором, навіть при Янику не було такого.
Ця електричка просто сонце. Я їздив нею під час студентства, міг бачити гарні крайовиди, різних людей, цікаво одним словом, а тут і зрізають.сором шановні
Володимир # 23 октября 2018 в 22:20
Може вже пора громадою і в залізничному вокзалі з'явитися , походити поперек рейок туди сюди , щоб безтолочі в Укрзалізниці людей почули !!!
Ярослав # 23 октября 2018 в 22:30
Дуже актуально підняте питання.Складається враження,що Закарпаття хочуть відділити від України стіною - забули очевидно, що Яценюк не там стіну хотів будувати(((((
Anatolii # 23 октября 2018 в 23:45
Це тому, щоб зимою туристи не мали чим добратися до Воловця і до гірськолижних курортів Міжгірщини. Все продумано, тепер знімуть якраз перед лижним сезоном. Минулого року з жовтня зняли два київських потяги і лишили один 81 і в того зняли зупинку в Воловці. Це все робиться, щоб було не зручно їздити відпочивати на Міжгірщину, в Пилипець.

Наш партнер:

газета Меркурій-Мукачево