КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

«Храм корупції» або ЦНАП в Мукачево
«Храм корупції»  або ЦНАП в Мукачево
4 лютого 2019 - Казибрід Олег

Всі ми добре знаємо з яким пафосом влада розпочала будівництво нового ЦНАПу в Мукачеві...

 

Було багато суперечок стосовно доцільності його будівництва, стосовно нагальності і стосовно суми робіт, яку майже всі експерти вважали завищеною в рази. Але як би там не було, більшістю міської ради рішення було прийнято і почалось спорудження нової будівлі позаду міської Ратуші.

Договір був укладений 22.06.2017 р. на суму 32 700 738,00 грн. з ТОВ «Шлях». Вже тоді було зрозуміло, що даний договір має ознаки корупційної складової. Адже, як може тендер на 32 млн. грн. виграти підприємство зі статутним фондом в 20 тис. грн, а тендерні кошти в декілька разів перевищували максимальний річний дохід. Але роботи все ж розпочались.

Нам не одноразово рапортували, що невдовзі ЦНАП відкриється і це буде надсучасний центр з надання адмін. послуг. Але йшов час, кошти виділялись, роботи не виконувались. І ось прийшов термін закінчення дії договору на реконструкцію ЦНАПу – 31.12.2018р. За даними ВКБ завершеність будівництва складає 70%.

Згідно умов договору підрядник несе відповідальність за порушення строків закінчення виконаних робіт , сплачуючи неустойку в розмірі подвійної відсоткової ставки НБУ від суми виконання робіт. Крім того там багато інших питань і стосовно субпідрядників, і стосовно актів виконаних робіт, і матеріальних цінностей. На даний момент будівництво заморожено, зі слів міського голови, влада буде розривати відносини із цим підрядником і шукати нового для завершення робіт.

Ось що відбувається коли посадові особи при виконанні службових обов’язків керуються власними інтересами, а не інтересами громади.

Згадується вислів: «Корупція існує всюди в світі, але в Європі, наприклад, спочатку щось будують, а потім, що залишиться, те вкрадуть, у нас навпаки - спочатку вкрадуть, а потім з того що залишилось намагаються щось побудувати».

В Україні повинна почати існувати політична відповідальність, тому що, як бачимо, кримінальної ніхто не боїться. Допоки ми не почнемо відповідально підходити до виборів своїх представників у органи Державної влади і Місцевого самоврядування нічого не зміниться.

І наостанок хотів би згадати вислів Джорджа Оруела: «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники».

Олег Казибрід - депутат Мукачівської міської ради


4 лютого 2019 - 1063 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua