КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

«Храм корупції» або ЦНАП в Мукачево

«Храм корупції»  або ЦНАП в Мукачево
4 лютого 2019 - Казибрід Олег

Всі ми добре знаємо з яким пафосом влада розпочала будівництво нового ЦНАПу в Мукачеві...

 

Було багато суперечок стосовно доцільності його будівництва, стосовно нагальності і стосовно суми робіт, яку майже всі експерти вважали завищеною в рази. Але як би там не було, більшістю міської ради рішення було прийнято і почалось спорудження нової будівлі позаду міської Ратуші.

Договір був укладений 22.06.2017 р. на суму 32 700 738,00 грн. з ТОВ «Шлях». Вже тоді було зрозуміло, що даний договір має ознаки корупційної складової. Адже, як може тендер на 32 млн. грн. виграти підприємство зі статутним фондом в 20 тис. грн, а тендерні кошти в декілька разів перевищували максимальний річний дохід. Але роботи все ж розпочались.

Нам не одноразово рапортували, що невдовзі ЦНАП відкриється і це буде надсучасний центр з надання адмін. послуг. Але йшов час, кошти виділялись, роботи не виконувались. І ось прийшов термін закінчення дії договору на реконструкцію ЦНАПу – 31.12.2018р. За даними ВКБ завершеність будівництва складає 70%.

Згідно умов договору підрядник несе відповідальність за порушення строків закінчення виконаних робіт , сплачуючи неустойку в розмірі подвійної відсоткової ставки НБУ від суми виконання робіт. Крім того там багато інших питань і стосовно субпідрядників, і стосовно актів виконаних робіт, і матеріальних цінностей. На даний момент будівництво заморожено, зі слів міського голови, влада буде розривати відносини із цим підрядником і шукати нового для завершення робіт.

Ось що відбувається коли посадові особи при виконанні службових обов’язків керуються власними інтересами, а не інтересами громади.

Згадується вислів: «Корупція існує всюди в світі, але в Європі, наприклад, спочатку щось будують, а потім, що залишиться, те вкрадуть, у нас навпаки - спочатку вкрадуть, а потім з того що залишилось намагаються щось побудувати».

В Україні повинна почати існувати політична відповідальність, тому що, як бачимо, кримінальної ніхто не боїться. Допоки ми не почнемо відповідально підходити до виборів своїх представників у органи Державної влади і Місцевого самоврядування нічого не зміниться.

І наостанок хотів би згадати вислів Джорджа Оруела: «Люди, які голосують за невдах, злодіїв, зрадників і шахраїв, не є їх жертвами. Вони співучасники».

Олег Казибрід - депутат Мукачівської міської ради


4 лютого 2019 - 1572 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua