КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Аеропорт в Мукачеві стане основним для Закарпаття

Аеропорт в Мукачеві стане основним для Закарпаття
13 листопада 2018 - Admin

Мінінфраструктури України обрало аеропорт в Мукачево, як основний аеропорт для Закарпаття...

 

Новий аеропорт у Мукачеві стане основним аеропортом для Закарпаття. А до закінчення його реконструкції планується відновити повноцінну роботу аеропорту Ужгород, заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Ми досліджували весь регіон й аеропорт "Мукачево" було обрано як найбільш вдалий для цього регіону... Я вірю, що ми знайдемо джерела фінансування для будівництва нового аеропорту в Мукачеві вже в 2019-2020 році", - наведено слова міністра із зустрічі з представниками EASA у вівторок у прес-релізі відомства.

В.Омелян також зазначив, що наразі важливо мати тимчасовий аеропорт на кілька років, доки новий аеропорт в Мукачеві не буде побудовано.

Як зазначає Міністерство інфраструктури України, необхідний для відновлення повноцінної роботи аеропорту "Ужгород" аудит EASA вступив у фінальну фазу і його позитивний результат дасть змогу розпочати регулярні перевезення Київ-Ужгород ще до кінця цього року.

Відомство уточнює, що сертифікація EASA - важливий крок для створення нормативно-правової бази роботи "Украероруху" в частині повітряного простору Словаччини, необхідного для маневрування повітряних суден під час зльотів-посадок в аеропорту "Ужгород".

Як повідомлялося, у квітні Мінінфраструктури розглядало можливість будівництва нового аеропорту в Закарпатті в Хусті або Мукачеві.

 

 


13 листопада 2018 - 1529 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua