КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Анонсовано найбільшу велоподію Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX ВІДЕО

Анонсовано найбільшу велоподію Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX ВІДЕО
2 вересня 2016 - Admin

Організатори велозмагань Артем Топчанюк та Денис Соболь анонсували найбільшу велоподію року Закарпаття, що пройде 17-18 вересня 20016 року в Мукачево...

Так 17 вересня з 10:00 у парку “Перемога”-Набережна пройдуть “Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” (для дітей) та "Мукачево Ровер Фест".
Кожна дитина з 2 до 13 років отримує диплом учасника, а перші три місця у кожній віковій категорії нагороджуються медалями та цінними подарунками.

У програмі заходу:
- вело змагання серед дітей та молоді;   - велоконкурси та вікторини;   - майстер-класи та показові виступи спортсменів;   - веломайстерня;   - велошкола;   - велозаїзд;   - велокіно та веловечірка;   - нічний велоквест;   - велоярмарка та інше...

18 вересня відбудуться масштабна кільцева велогонка містом для  дорослих аматорів та професійних велогонщиків, яка може стати однією зі спортивних візитівок Закарпаття! Старт в центрі міста, біля Ратуші. Реєстрація з 9.00 год.
Загальний призовий фонд складає 50 000, які будуть розподілені між найкращими учасниками велозмагань.
https://youtu.be/ta1CfAd5SxM


Попередня реєстрація:
https://goo.gl/forms/pxTBt0GYvUfrqPTY2

Сторінка Facebook:
https://fb.com/GrandPrixMukachevo

Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” - це знакова подія в українському велоспорті. Вперше, на Закарпатті відбудеться велогонка, яка об`єднає усіх любителів велосипеда – починаючи з дітей від двох років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків!

Grand Prix Mukachevo 2016 . Площі та вулиці якими пройде кільцеві змагання 18 вересня

 

Захід "Мукачево Ровер Фест" реалізується в рамках Європейського тижня мобільності, який проводиться з 16 по 22 вересня та в рамках грантового проекту "ЄТМ – Карпатська мережа".

Запрошуються всі бажаючі прийняти участь!


2 вересня 2016 - 983 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua