КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Через місяць в Закарпатті зникне аналогове ТБ

Через місяць в Закарпатті зникне аналогове ТБ
1 серпня 2018 - Admin

1 вересня 2018 року на всій території Закарпаття та України зникне аналогове телебачення...

З 1 вересня 2018 року на всій території Закарпаття і України буде припинене аналогове ефірне мовлення національних та місцевих телеканалів.

Це пов‘язано з міжнародними зобов‘язаннями країни щодо впровадження цифрового мовлення. Найбільш популярні телеканали, такі як «Інтер», «1+1»,  «Україна», «ICTV», «Новий», та місцеві канали, зникнуть з екранів телевізорів тих глядачів, які приймають сигнал на звичайну телевізійну антену – таких сьогодні у Закарпатській області близько 113 тисяч людей. Загалом по Україні доступ до звичайного телебачення можуть втратити близько 4 мільйонів людей, які дивляться телевізор через аналогову антену.

Щоб і надалі мати змогу дивитись національні телеканали, необхідно обрати інший тип прийому сигналу. Є кілька варіантів.

1. Можна придбати цифровий Т2-приймач, який підключається до існуючої антени. Середня вартість приймача – близько 300-500 гривень. За його допомогою, у більш високій якості, можна дивитись близько 30 телеканалів майже по всій території України . Зараз і надалі цифрове Т2-телебачення буде безкоштовним.

2. Придбати супутникову антену. Мінімальна вартість тюнера, супутникової тарілки та встановлення цього обладнання становить 2000-2500 гривень. Переважна більшість тюнерів, які зараз продаються, дають змогу дивитись канали, які знаходяться у вільному доступі. Необхідно враховувати, що незабаром з метою покращення наповнення ефіру, національні телеканали можуть закодувати супутниковий сигнал. Якщо це станеться, то для перегляду українських телеканалів потрібно буде придбати новий супутниковий тюнер.

3. Підключитись до кабельного телебачення. Це можуть зробити мешканці міст та деяких селищ міського типу. Кабельне телебачення платне, середня вартість – 50-150 гривень на місяць.

4. підключити інтернет-телебачення. Вартість послуги доступу до інтернету, зазвичай, становить від 60 до 200 гривень на місяць. Окремо доведеться заплатити за телевізійний пакет, який коштує від 30 до 50 гривень на місяць.

5. Можна придбати новий телевізор з вбудованим Т2-приймачем. Мінімальна вартість такого телевізора становить близько 4000 гривень.

Таким чином, найбільш економічним на даний момент є перший варіант – придбання цифрового Т2-приймача.
Якщо Ви хочете продовжувати перегляд телебачення, то не зволікайте і потурбуйтесь про придбання обладнання завчасно.


1 серпня 2018 - 1136 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua