КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

До Мукачівської ОТГ приєднується 7-й населений пункт

До Мукачівської ОТГ приєднується 7-й населений пункт
2 жовтня 2019 - Admin

Рішення про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Жнятинської сільської територіальної громади до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади прийнято на позачерговій сесії міськради...

 

Це вже сьомий населений пункт, що приєднується до Мукачівської ОТГ. Минулріч вже приєдналися Шенборн, Нижній Коропець, Лавки, Павшино, Нове Давидково. Цьогоріч приєднується громада Дерцена.

Наразі розроблено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальної громади Жнятина.

Необхідно буде провести розрахунки обсягу доходів та видатків Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади після приєднання, здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджету та моніторинг майна, активів та зобов’язань територіальної громади, що приєднується.

Також підготують пропозиції щодо перспективного плану формування на території громади, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Планується визначити межі потенційного старостинського округу на території громади, що приєднується.

Мукачівська міськрада


2 жовтня 2019 - 982 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua