КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Допомогти проекту Ключ ТВ

Допомогти проекту Ключ ТВ
2 жовтня 2018 - Admin

 

Якщо Вам не байдуже те що Ми робимо, то підтримати наш справу можна дуже легко!

 

 

Як можна підтримати проект?

Ключ ТВ - некомерційний проект. Журналісти та однодумці не отримують жодної фінансової винагороди за докладені зусилля та час. Проект не фінансується з жодного заангажованого джерела та є повністю незалежний у своїх поглядах. Проте адміністрування всіх процесів, комунікація та розвиток проекту вимагає значних витрат часу та ресурсів команди. Тому Ви завжди можете допомогти:

 

Розкажіть про проект

Проект існує завдяки участі в ньому не байдужих соціально активних людей та готовності безкоштовно приділити свій час для розвитку незалежної журналістики. Допоможіть людям дізнатися про Ключ ТВ і залучити більше людей до спільної справи!

 

Приймайте участь

Надсилайте цікаві матеріали та посилання на них. Приймайте участь у написанні статей для сайту, дослідженнях фінансових документів та фіксуванню подій на відео. Осболиво цікаво це може починаючим журналістам та людям з активною громадською позицією.

http://golovne.in.ua/kontact/mail.html

 

Реклама на сайті Ключ ТВ

Ви можете розмістити статті про Вашу діяльність або замовити рекламу на нашому сайті і тим самим "вбити двох зайців". Розробка рекламного банера безкоштовна.

http://golovne.in.ua/kontact/mail.html

 

Допоможіть проекту

Для постійної та серйозної праці потрібні ресурси: від технічного забезпечення до мінімальних витрат у пошуку та оприлюдненні матеріалів.  Якщо Вам не байдуже те, що Ми робимо, то підтримати наш справу можна дуже легко!   Просто натисніть на кнопку та здійсніть переказ добровільних пожертв

 

 

 Допомогти проекту Ключ ТВ


2 жовтня 2018 - 1578 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua