КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

Енвер Аблаєв ексклюзивно для Мукачева. Відеокоментар з Пхенчхан 2018
Енвер Аблаєв ексклюзивно для Мукачева. Відеокоментар з Пхенчхан 2018
19 лютого 2018 - Admin

Золота медаль з фрістайлу на Олімпіаді в Пхьончхані 2018, має безпосередній стосунок до Мукачева і Закарпаття...

Відеокоментар головного тренера олімпійської збірної України по фрісталу Енвера Аблаева з олімпіади Пхенчхан 2018 ексклюзивно для Мукачева.

На олімпіаді у Пхьончхані 2018  (Південна Корея) 29-річний Олександр Абраменко під керівництвом закарпатця Енвера Аблаєва виборов золоту медаль на Олімпіаді.

Ця перемога має стосунок і безпосередньо до Мукачева і Закарпаття: головним тренером збірної України з фристайлу є наш спортсмен-олімпієць Енвер Аблаєв, який представляв Закарпаття на Зимових іграх в Солт-Лейк-Сіті, Турині і Ванкувері.

 

Енвер Аблаев - головний тренер олімпійської збірної України по фрісталу.  Мастер спорта міжнародного класу. В свій час також виступав за збірну України з  фристайлу, спеціалізувався на акробатиці. Перший український фристайлст - переможець етапу Кубка світу з фрісталю 2004/2005 в Мадонна-ді-Кампільо (11 березня 2005).

Олександр Абраменки та Енвер Аблаєв золота медаль

 


19 лютого 2018 - 2668 hits - автор: Admin

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua