КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Хто йде мажоритарниками в Закарпатті від Зе «Слуга народу»

Хто йде мажоритарниками в Закарпатті від Зе «Слуга народу»
18 червня 2019 - Admin

Стало відомо хто піде кандидатами на мажоритарні виборчі округи на Закарпатті від «Слуга народу»...

За інформацією «Ключ ТВ», від партії президента «Слуга народу» на одномандатні мажоритарних округах Закарпаття будуть балатуватись:

​​Список кандидатів в одномандатних округах Закарпатської області:
 
Округ № 68 – Пекарь Олександр Вікторович
Пекарь Олександр ВікторовичЗакарпатець, здобув дві спеціальності у Львівському національному аграрному університеті: «Архітектор» та «Землевпорядник», закінчив Львівський національний політехнічний університет за спеціальністю «Архітектор». Менеджер з управління об’єктами інфраструктури.
 
Округ № 69 – Токар Едгар Володимирович
Токар Едгар ВолодимировичЗакарпатець, закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Є членом виконавчого комітету Лалівської сільської ради Мукачівського району.
 
Округ № 70 – Лаба Михайло Михайлович
Лаба Михайло МихайловичЗакарпатець, закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю «Правознавство». Голова Невицької сільської ради Ужгородського району, є президентом Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».
 
Округ № 71 – Грабар Сергій Володимирович
Грабар Сергій ВолодимировичЗакарпатець, закінчив Державну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за спеціальністю «Економіка та підприємництво». Також здобув освіту в Київському університеті права Національної академії наук за спеціальністю «Правознавство». Приватний підприємець.
 
Округ № 72 – Носа Вадим Іванович
Носа Вадим ІвановичЗакарпатець, закінчив Львівський національний лісотехнічний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проєктування». Працював викладачем дисципліни «Комп’ютерні науки» в Закарпатському машинобудівному технікумі.
 
Округ № 73 – Маргітич Іван Володимирович
Маргітич Іван ВолодимировичЗакарпатець, отримав диплом Ужгородського національного університету за спеціальністю «Економіка підприємства» та у Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Приватний підприємець.

 

В найближчий час мажоритарників від партії «Слуга народу» мають бути представлені громадськості.

Також нагадаємо, що  в сотню претендентів від партії «Слуга Народу» увійшли Закарпатці


18 червня 2019 - 2786 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Паша Павлоа # 21 червня 2019 в 20:29
А олігофрен Чокнадій по 70-му не йде? Це серйозна утрата.

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua