КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Як продають вирізану цінну деревину Мукачева. Фото

Як продають вирізану цінну деревину Мукачева. Фото
21 вересня 2018 - Сергій Альохін

На інтернет сайтах продають "червоне дерево" вирізане Управлінням міського господарства Мукачево...

Останнім часом в мероежі інтернет почастішали оголошення про продаж в Закарпатті цінних порід дерев, як наприклад Платан.

Все б нічого, але як зауважив один з членів Закарпатської екологічної інспекції, в останній час не відомі випадки зрізання Платану в Закарпатській області крім Мукачева.

До того ж, на одному з оголошень виставлені фото, де ділки на фоні недавно зрізаного дерева Платан саме у загально освітній школі № 1 міста Мукачева. Як ця деревина попала з рук Управлінням міського господарства м.Мукачево на "чорний ринок" для Мукачівців поки що не зрозуміло.

Одне таке дерево може коштувати сотні тисяч гривень ! А одна оброблена дошка може коштувати з десяток тисяч гривень.

продаж платан Мукачево

 

* Деревина платана завжди цінувалася завдяки своїм фізико-механічними властивостями. Вона використовується для виготовлення цінних меблів, високоякісного декоративного шпону, підлогових покриттів, столярних виробів, оформлення інтер'єрів і для виконання різних оздоблювальних робіт.

 

продаж платан Мукачево

 

Нагадаємо, що останні роки в Мукачеві відбувається вирізання таких дерев, як Липа, Ясінь, Горіх... у великих масштабах під приводом переозеленення міста. А от дієвого контролю за їх подальшою долею нажаль не має.

 

продаж платан горіх ясінь Мукачево

продаж платан горіх ясінь Мукачево

Отож питання звідки на "ринку" з"явилось зрізана Мукачівська деревина залишається риторичним, а можливо і зацікавить компетентні органи.


21 вересня 2018 - 3271 hit - автор: Сергій Альохін

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
ОЛЕГ # 22 вересня 2018 в 11:10
Це біда наших управителей Ніяк не нажрутьсясвині

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua