КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

Як продають вирізану цінну деревину Мукачева. Фото
Як продають вирізану цінну деревину Мукачева. Фото
21 вересня 2018 - Сергій Альохін

На інтернет сайтах продають "червоне дерево" вирізане Управлінням міського господарства Мукачево...

Останнім часом в мероежі інтернет почастішали оголошення про продаж в Закарпатті цінних порід дерев, як наприклад Платан.

Все б нічого, але як зауважив один з членів Закарпатської екологічної інспекції, в останній час не відомі випадки зрізання Платану в Закарпатській області крім Мукачева.

До того ж, на одному з оголошень виставлені фото, де ділки на фоні недавно зрізаного дерева Платан саме у загально освітній школі № 1 міста Мукачева. Як ця деревина попала з рук Управлінням міського господарства м.Мукачево на "чорний ринок" для Мукачівців поки що не зрозуміло.

Одне таке дерево може коштувати сотні тисяч гривень ! А одна оброблена дошка може коштувати з десяток тисяч гривень.

продаж платан Мукачево

 

* Деревина платана завжди цінувалася завдяки своїм фізико-механічними властивостями. Вона використовується для виготовлення цінних меблів, високоякісного декоративного шпону, підлогових покриттів, столярних виробів, оформлення інтер'єрів і для виконання різних оздоблювальних робіт.

 

продаж платан Мукачево

 

Нагадаємо, що останні роки в Мукачеві відбувається вирізання таких дерев, як Липа, Ясінь, Горіх... у великих масштабах під приводом переозеленення міста. А от дієвого контролю за їх подальшою долею нажаль не має.

 

продаж платан горіх ясінь Мукачево

продаж платан горіх ясінь Мукачево

Отож питання звідки на "ринку" з"явилось зрізана Мукачівська деревина залишається риторичним, а можливо і зацікавить компетентні органи.


21 вересня 2018 - 2281 hit - автор: Сергій Альохін

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
ОЛЕГ # 22 вересня 2018 в 11:10
Це біда наших управителей Ніяк не нажрутьсясвині

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua