КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Коболєв: у Нафтогазу не вистачає грошей на рахунках для закупівлі газу

Коболєв: у Нафтогазу не вистачає грошей на рахунках для закупівлі газу
24 грудня 2018 - Admin

За словами глави Нафтогазу, причини дефіциту - реалізація газу за пільговими цінами, борги споживачів і облгазів ...


Глава НАК НафтоГаз України Андрій Коболєв заявив, що компанія входить в 2019 рік з мінімальною кількістю грошей на рахунках, що ускладнює закупівлю газу в піковий опалювальний сезон. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами Коболєва, стан рахунків також ставить під загрозу проекти з видобутку газу і модернізації ГТС, адже тільки Укргазвидобування вимагає інвестицій не менше 38 млдр грн. За підрахунками Нафтогазу, в 2019 році виникне дефіцит ліквідності обсягом 35,2 млрд грн.

Основною причиною ситуації, що склалася глава компанії вважає реалізацію газу за пільговими цінами, нижче ринкової. На його думку, в такому випадку компенсувати втрати має уряд.

Інша проблема - борги споживачів. "Зараз сукупний борг споживачів перед Нафтогазом за газ, поставлений по спецобязательствам, становить 57,5 ​​млрд грн. Зокрема, 24,7 млрд грн заборгували газсбити, 32,9 млрд грн - тепловики і ТЕЦ", - зазначає Коболєв.

Негативний вплив також надає заборгованість облгазів та інших споживачів за послуги балансування перед Укртрансгазом. "Станом на кінець жовтня борги перевищили 28,3 млрд грн. Тут на першому місці побратими газсбитов - група облгазів з боргом 18,7 млрд грн", - додає він.

"У 2018 році група Нафтогаз має негативний чистий грошовий потік.
Ми увійдемо до 2019 року з мінімальними залишками коштів, що ускладнює закупівлі газу в пік опалювального періоду.

Загалом, ми бачимо, що 2019 нас чекає дефіцит ліквідності обсягом 35,2 млрд. грн."24 грудня 2018 - 974 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Игорь # 4 сiчня 2019 в 14:15
На кол урода!!! Воровать надо меньше!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua