КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Мукачівська Рада терміново звернулась до урядовців України. Документ

Мукачівська Рада терміново звернулась до урядовців України. Документ
11 листопада 2019 - Сергій Альохін

Мукачівська міська Рада прийняла термінове звернення до прем"єра Гончарука та спікера Ради Разумкова...

Сьогодні 11 листопада 2019 року, на позачерговій сесії Мукачівської міської ради депутатами було прийняте термінове звернення до до прем"єр міністра України Олексія Гончарука та спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова.

В тексті йдеться про недопустимість прийняття "Бюджету України на 2020 рік в частині фінансових питань місцевого самоврядування.

Депутати міської ради вважають, що поданий урядом проект державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.

Для недопущення суттєвого обмеження доступу громадян України в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, депутати Мукачівської пропонують в проекті Державного бюджету України на 2020 рік підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів.

Текст звернення - стр. 1

Мукачівська міська Рада прийняла термінове звернення до прем"єра Гончарука та спікера Ради Розумкова...

Текст звернення - стр. 2

Мукачівська міська Рада прийняла термінове звернення до прем"єра Гончарука та спікера Ради Розумкова...

Нагадаємо, що в запропонованому проекті Бюджету України 2020 р.,  значно скорочено фінансові надходження до органів місцевого самоврядування.


11 листопада 2019 - 1442 hits - автор: Сергій Альохін

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua