КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

На форумі в Мукачеві обговорювали роль громадських організацій в консолідації суспільства. ФОТО ВІДЕО
На форумі в Мукачеві обговорювали роль громадських організацій в консолідації суспільства. ФОТО ВІДЕО
3 червня 2018 - Admin

До заходу було залучено чомало експертів фаху. Він мав концептуальний характер...

На шляху до правової держави та відповідального громадського суспільства, в місті Мукачево в суботу, відбувся захід, який можливо назвати за своєю масштабністю грандіознім і визначальним, одним з ключових для суспільно-політичного життя не тільки міста, а й краю.

Зібралися представники ділових та фінансових кіл, правознавці, представники громадських організацій експерти з питань розвитку українського суспільства, міжнародних відносин, блогосфери та інформаційних технологій для того, щоб узгодити консолідовану позицію та спільні дії.

Особливу увагу звернули на налаштованість громадських організацій по-справжньому патріотично та відповідально сприяти розвитку України як незалежної у всіх відношеннях, самостійної правової країни.

Як наголошували виступаючі, роль громадських організацій в процесі державотворення переоцінити важко, адже на базі саме їх діяльності формується громадянське суспільство.

Взагалі захід мав масштабний характер, до нього було залучено чомало експертів фаху.

Зокрема, екс-Голова закарпатської ОДПІ генерал лейтенант податкової служби-Марта Волощук, почесний консул України в Чехії заслужений юрист України – Ігор Дір, Голова ради адвокатів – Олексій Фазекош, Голова обласної асоціації аудиторів-Юлія Кілару, Перший заступник Голови мукачівської міськрайонної спілки підприємців – Ігор Капітан, Голова громадської організації «Красуня Закарпаття» – Наталія Ворона та інші. Як наголосили в своїх виступах виступаючі, роль громадських організацій в процесі державотворення переоцінити важко, адже на базі саме її діяльності формується громадянське суспільство.

Учасників заходу привітав вітальною телеграмою Президент спілки адвокатів України голова вищої кваліфікаційної комісії адвокатури – Олександр Дроздов.

З вітальним словом на адресу учасників зібрання виступив також Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

 

 

 

 

 

Запрошуємо до відкритого діалогу, обговорення та співпраці всіх політичних і громадських діячив.

Якщо це відео було Вам корисно або сподобалось, то не забувайте ділитись з друзями, робити репости, ставити "лайки" і підписуватись на канал Ключ ТВ
Матеріал на сайті: http://golovne.in.ua/video
Далі буде...


3 червня 2018 - 1048 hits - автор: Admin

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua