КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

На форумі в Мукачеві обговорювали роль громадських організацій в консолідації суспільства. ФОТО ВІДЕО

На форумі в Мукачеві обговорювали роль громадських організацій в консолідації суспільства. ФОТО ВІДЕО
3 червня 2018 - Admin

До заходу було залучено чомало експертів фаху. Він мав концептуальний характер...

На шляху до правової держави та відповідального громадського суспільства, в місті Мукачево в суботу, відбувся захід, який можливо назвати за своєю масштабністю грандіознім і визначальним, одним з ключових для суспільно-політичного життя не тільки міста, а й краю.

Зібралися представники ділових та фінансових кіл, правознавці, представники громадських організацій експерти з питань розвитку українського суспільства, міжнародних відносин, блогосфери та інформаційних технологій для того, щоб узгодити консолідовану позицію та спільні дії.

Особливу увагу звернули на налаштованість громадських організацій по-справжньому патріотично та відповідально сприяти розвитку України як незалежної у всіх відношеннях, самостійної правової країни.

Як наголошували виступаючі, роль громадських організацій в процесі державотворення переоцінити важко, адже на базі саме їх діяльності формується громадянське суспільство.

Взагалі захід мав масштабний характер, до нього було залучено чомало експертів фаху.

Зокрема, екс-Голова закарпатської ОДПІ генерал лейтенант податкової служби-Марта Волощук, почесний консул України в Чехії заслужений юрист України – Ігор Дір, Голова ради адвокатів – Олексій Фазекош, Голова обласної асоціації аудиторів-Юлія Кілару, Перший заступник Голови мукачівської міськрайонної спілки підприємців – Ігор Капітан, Голова громадської організації «Красуня Закарпаття» – Наталія Ворона та інші. Як наголосили в своїх виступах виступаючі, роль громадських організацій в процесі державотворення переоцінити важко, адже на базі саме її діяльності формується громадянське суспільство.

Учасників заходу привітав вітальною телеграмою Президент спілки адвокатів України голова вищої кваліфікаційної комісії адвокатури – Олександр Дроздов.

З вітальним словом на адресу учасників зібрання виступив також Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

 

 

 

 

 

Запрошуємо до відкритого діалогу, обговорення та співпраці всіх політичних і громадських діячив.

Якщо це відео було Вам корисно або сподобалось, то не забувайте ділитись з друзями, робити репости, ставити "лайки" і підписуватись на канал Ключ ТВ
Матеріал на сайті: http://golovne.in.ua/video
Далі буде...


3 червня 2018 - 1611 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua