КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Потяг Мукачево-Будапешт протестовано. Наступний маршрут в Словаччину. Фото Відео

Потяг Мукачево-Будапешт протестовано. Наступний маршрут в Словаччину. Фото Відео
15 листопада 2018 - Admin

Відбувся перший тестовий запуск залізничного маршруту сполученням Будапешт-Мукачево...

14 листопада, відбувся перший пробний запуск залізничного потягу сполученням Будапешт-Мукачево. Назад до будапешта потяг вирушив о 16.00 год.  Повноцінне курсування планують запустити на початку грудня цього року.

Запуск потяга Мукачево-Будапешт “Укрзалізниця” планувала ще у серпні цього року. Пізніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що курсувати він почне пізніше. Перш ніж запустити рейс, тут побудували нову платформу, яка примикає до колії європейського стандарту – 1435 мм.

Новим поїздом подолати 400-кілометровий маршрут можна буде за 6 годин. Він буде пролягати через угорські міста Дебрецен та Ньїредьгаза. Коли саме і яким буде розклад нового потягу – обговорять представники обох країн, які прибули до Мукачева.

За попередньою інформацією від Укрзалізниці, вартість квитків на інтерсіті Мукачево – Будапешт складе від 700 до 1100 гривень.

Потяг для сполучення надала угорська сторона – компанія MAV-START nemzetkozi utazasok.

 

Наступний маршру буде на Словаччину.

Потяг на Словаччину теж поїде по облаштованій євроколії, яка веде до Мукачева.

Того ж дня Міністр інфраструктури України Володимир Омелян опублікував допис у Фейсбук про старт тестування потягу і додав, що наступний маршрут після запуску на Будапешт буде на Словаччину

Омелян - потяг до Угорщини та Словакії

— Сьогодні відбулася перша тестова поїздка потягу Мукачево-Будапешт. Плануємо найближчим часом запустити регулярне сполучення. Особливістю є те, що цей потяг йде по євроколії, а отже пасажирам не потрібно буде витрачати години на заміну колісних пар і вичікувати черги на кордоні. Наступний напрям - на Словаччину, і теж євроколія. Про це нещодавно домовилися зі словацьким колегою. Таким чином, маючи зручне сполучення з багатьма українськими містами і країнами ЄС, Мукачево має всі можливості стати великим залізничним хабом. І не лише пасажирським, - написав Володимир Омелян.

 

ФОТО:

Потяг Мукачево-Будапешт

 

Потяг Мукачево-Будапешт

 


 


15 листопада 2018 - 1107 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua