КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua     Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube   

 

 

Потяг Мукачево-Будапешт протестовано. Наступний маршрут в Словаччину. Фото Відео
Потяг Мукачево-Будапешт протестовано. Наступний маршрут в Словаччину. Фото Відео
15 листопада 2018 - Admin

Відбувся перший тестовий запуск залізничного маршруту сполученням Будапешт-Мукачево...

14 листопада, відбувся перший пробний запуск залізничного потягу сполученням Будапешт-Мукачево. Назад до будапешта потяг вирушив о 16.00 год.  Повноцінне курсування планують запустити на початку грудня цього року.

Запуск потяга Мукачево-Будапешт “Укрзалізниця” планувала ще у серпні цього року. Пізніше міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що курсувати він почне пізніше. Перш ніж запустити рейс, тут побудували нову платформу, яка примикає до колії європейського стандарту – 1435 мм.

Новим поїздом подолати 400-кілометровий маршрут можна буде за 6 годин. Він буде пролягати через угорські міста Дебрецен та Ньїредьгаза. Коли саме і яким буде розклад нового потягу – обговорять представники обох країн, які прибули до Мукачева.

За попередньою інформацією від Укрзалізниці, вартість квитків на інтерсіті Мукачево – Будапешт складе від 700 до 1100 гривень.

Потяг для сполучення надала угорська сторона – компанія MAV-START nemzetkozi utazasok.

 

Наступний маршру буде на Словаччину.

Потяг на Словаччину теж поїде по облаштованій євроколії, яка веде до Мукачева.

Того ж дня Міністр інфраструктури України Володимир Омелян опублікував допис у Фейсбук про старт тестування потягу і додав, що наступний маршрут після запуску на Будапешт буде на Словаччину

Омелян - потяг до Угорщини та Словакії

— Сьогодні відбулася перша тестова поїздка потягу Мукачево-Будапешт. Плануємо найближчим часом запустити регулярне сполучення. Особливістю є те, що цей потяг йде по євроколії, а отже пасажирам не потрібно буде витрачати години на заміну колісних пар і вичікувати черги на кордоні. Наступний напрям - на Словаччину, і теж євроколія. Про це нещодавно домовилися зі словацьким колегою. Таким чином, маючи зручне сполучення з багатьма українськими містами і країнами ЄС, Мукачево має всі можливості стати великим залізничним хабом. І не лише пасажирським, - написав Володимир Омелян.

 

ФОТО:

Потяг Мукачево-Будапешт

 

Потяг Мукачево-Будапешт

 


 


15 листопада 2018 - 696 hits - автор: Admin

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua