КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Псевдореформа адвокатури України нічого крім хаосу не несе - Олексій Фазекош. Відео

Псевдореформа адвокатури України нічого крім хаосу не несе - Олексій Фазекош. Відео
30 жовтня 2018 - Admin

Після проведення такої псевдореформи, адвокатура України, як професійна організація,  буде просто знищена!

Після повернення з столиці, голова Ради адвокатів Закарпатської області провів ряд зустрічей з практикуючими адвокатами Закарпаття. Метою їх було ще раз перевірити та впевнитись у відношенні правників краю до псевдореформи адвокатської спільноти України, що зареєстровано в Верховній раді, як законопроект № 9055.

В одній з таких зустрічей з адвокатом та журналістом Олександром Семанцо, голова ради адвокатів Олексій Фазекош вкрай імпульсивно та відверто висловився про цей, так званий законопроект №9055: "Псевдореформа адвокатури України нічого крім хаосу не несе...".

Адвокатуру України хочуть зробити залежною від держави по турецькому варіанту. Більше того, адвокатура України, як професійна організація в результаті проведення такої псевдореформи буде просто знищена. Тому ми всі разом маємо сказати СТОП законопроекту 9055 о Олексій Фазекош

Також він звернувся до ідеологів псевдореформи адвокатури України з зверненням: "Загнати адвокатуру України в "стойло" не вийде! Не вийде!"

 

 

Читайте також: Звернення до депутатів Верховної Ради України Ради адвокатів Закарпаття


30 жовтня 2018 - 997 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua