КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Склад ДВК з виборів 21 липня 2019 р. виборчого округу № 69

Склад ДВК з виборів 21 липня 2019 р. виборчого округу № 69
9 липня 2019 - газета Мекурій - Мукачево

Склад дільничних виборчих комісій з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 р. одномандатного виборчого округу № 69

 

 

 

 

Одномандатний виборчий округ № 69

Позачергові вибори народних депутатів України

21 липня 2019 року

 

СКЛАД

дільничних виборчих комісій

 

газета Меркурій-Мукачево


Дільнична виборча комісія № 210003

Голова комісії – Герев Ганна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Решко Марія Гейзівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Іжак Зіта Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Бенце Евелін Степанівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Біров Корнелія Стефанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Вакарова Катерина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Галас Степан Степанович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Злотська Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Молнар Аніка Бертолонівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Молнар Чілло Людвигівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Молнар-Пасуля Генріетта Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Романюк Світлана Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Товт Катерина Золтанівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210004

Голова комісії – Вакарова Валерія Золтанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Тарнавська Марія Бейлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Мешко Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Габода Бейла Вільмошович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Гал Леніна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дьордяк Любов Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Їжак Єлизавета Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Машіко Надія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Носовець Маряна Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Орос Габріелла Гаврилівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Пригара Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сливка Марія Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тарнавський Богдан Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Марія Калматівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210005

Голова комісії – Гайду Федір Ернестович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Бороньі Катерина Бейлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Гайду Едіта Шандорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Білей Василина Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Білей Йосип Іванович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Бороні Густав Густавович, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бороні Кітті Тїборівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бороні Томаш Томашович, 1997 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гайду Антоніна Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гал Ольга Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гриць Тетяна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дрянін Лука Анатолійович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Ігнатишин Олена Миколаївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210012

Голова комісії – Гонц Тібор Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Петраш Янош Яношович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Мандзак Андрея Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Члени комісії:

Бако Федір Федорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Борно Габрїелла Аттїлївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Горват Габріелла Гейзівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Домокош Маріанна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ковшон Ангела Бейлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Корніцкі Беатрисса Бейлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Петраш Янош Йосипович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Сабов Наталія Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Стойко Михайло Болеславович, 1949 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 210013

Голова комісії – Греба-Петраш Лівія Іштванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Шютев Діана Дезидерівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Петраш Єва Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Члени комісії:

Варга Габор Іванович, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ваш Єва Тіборівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Вашаш Петер-Їштван Степанович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Довка Марія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Лендьел Агі Бейлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Мартон Катерина Карлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Молнар Ержебейт Ласлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Петрусь Єва Вінцеївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Росоха Віта Володимірівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шіпош Еріка Бейлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Шютев Габор Ласлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210015

Голова комісії – Гей Галина Павлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Копос Мартон Мартонович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Мартон Лариса Бейлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бушко Маргарета Адальбертівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гей Чобо Чобовіч, 1998 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Іванова Анжела Тіборівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Калій-Попп Каміла Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Касинець Анжела Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Копас Давід Іштванович, 1998 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Копас Розалія Юліївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лишак Світлана Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Маркуш Долмо Чобовна, 1993 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мартон Мелінда Юліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Новікова Уляна Іллічна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Орос Валентина Балінтівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дільнична виборча комісія № 210017

Голова комісії – Чулак Іболя Дюлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Орос Єлизавета Ернестівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Копос Ільді Іштванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Алексеєва Тетяна Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Балог Каталін Йосипівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бігарі Олена Калманівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Вербіаш Каталін Стефанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Вербіаш Наталя Борисівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Галайда Ленке Федорівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Еньеді Наталія Валентинівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Орос Рената-Іболя Вінцеївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Футумайчук Тетяна Володимирівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210019

Голова комісії – Сюлек Маріанна Оттівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Чернаті Леонора Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Секретар комісії – Надь Жужанна Міклошівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бодок Ганна Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гольча Ганна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кедебець-Боюс Оілвія Арпадівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Копас Іштван Іштванович, 1992 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пап Юлій Олександрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Рац Олександр Васильович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Русин Магдалина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Рущак Ірина Іллівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Чайковська Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210021

Голова комісії – Вароді Юдіта Золтанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Русанова Олена Федорівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Сімчера Сільвія Гейзівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Члени комісії:

Берегі Юлія Йосипівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бігарі Каталін Олександрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бойтош Тівадар Тівадарович, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бордаш Марта Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Боркосі Тюнде Іштванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дьердь Ірма Степанівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ровжа Андрея Золтанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Стегура Вікторія Бейлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Товмаченко Володимир Миколайович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Токач Ольга Яношівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Шебештейн Тетяна Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210029

Голова комісії – Нодь Наталія Йосипівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Галас Аннамарія Юліївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Кертис Анжела Карлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Члени комісії:

Буда Беата Андріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кіш Валентин Васильович, 1997 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кіш Василь Йосипович, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кіш Світлана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лакатош Марія-Олена Йосипівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Надь Катерина Бернатівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Попп Надія Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Віктор Шандорович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Шош Золтан Золтанович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210030

Голова комісії – Товмаченко Вячеслав Володимирович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Товт Тетяна Йосафатівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Товт Вікторія Барновна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Бігарі Ольга Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Ковач Тімеа Людвиківна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Товт Барна Тигомирович, 1971 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Товт Бернат Бернатович, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Еріка Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Товт Етелла Тіборівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Товт Зіта Андраш-Мікловшівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Товт Наталія Антонівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Наталїя Антонівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210031

Голова комісії – Толді Беата Міклошівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Бімба Світлана Дмитрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Газдаг Агота Степанівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Антал Вінцей Вінцейович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Антал Шаролта Бернатівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Деметер Юлія Томашівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Іжак Іболя Балажівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Санї Кристина Федорївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Марія Олександрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Туровци Еріка Ендреївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Туровці Еріка Ендреівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Цветков Ігор Миколайович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210032

Голова комісії – Томишинець Наталія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Данканич Ольга Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Поковба Марія Володимирівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Гриць Світлана Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Гук Ольга Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кадар Юрій Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Малохатько Олена Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мізун Інна Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Орбан Наталія Олександрів-На, 1977 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Рачупкін Сергій Анатолійович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Рущак Тетяна Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ситарь Оксана Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сойма Наталїя Василївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тарр Любов Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фриган Ольга Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Яринич Наталія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 210035

Голова комісії – Дубенко Ержібет Дюловна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Деметер Габріелла Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Секретар комісії – Попович Ніколетта Йожефівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Беца Руслана Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Кедебець Єва Федорївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ковач Ірма Альбертівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Продан Юрій Юрійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Росоха Маріанна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Тегза Маріанна Яношівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Турдай Ольга Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Шикула Ірина Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шикула Наталія Борисівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Дільнична виборча комісія № 210172

Голова комісії – Крайняй Оксана Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Данилаш Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Кобаль Оксана Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Данилаш Євгенія Юріївни, 2001 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ільтьо Ганна Юріївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кобаль Ганна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Попович Василина Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Устич Світлана Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Химич Ельвіра Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Юзко Інна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Юско Інна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Юско Марта Миколаївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 210173

Голова комісії – Шелемончак Василь Васильович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Коваль Ганна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Русин Марія Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гецій Надія Павлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Грабар Ганна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Коваль Марія Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мелеш Ганна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Метеньканич Марія Юріївни, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Мороз Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Олегаш Марія Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пальок Алла Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Попадинець Василь Федорович, 1949 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Продан Емілія Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Продан Марія Ярославівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Продан Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сньозик Тетяна Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шандро Наталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 210174

Голова комісії – Білей Тамара Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Дочинець Інна Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Гецко Марія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Андрела Марія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Андрела Марія Іванівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Барна Мелана Федорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Білей Марія Дмитрівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гецко Віра Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гецко Марія Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Коваль Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кюкало Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Маринець Ганна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Поп’янош Тетянаюріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Радь Яна Петрівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Саварин Марія Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Філіпюк Марія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210175

Голова комісії – Радь Надія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Дочинець Ярослава Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Сивуля Марія Юріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гецко Ганна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гецко Марія Дмитрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гецко Оксана Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кюкало Ганна Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Лемак Тетяна Дмитрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лижечко Марія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мурник Марія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Павлович Тетьяна Вікторівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Попович Ганна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Радь Марія Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Трина Тетяна Романівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Штефко Дмитро Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210176

Голова комісії – Бісьмак Оксана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Бісьмак Люба Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Радь Марія Іллічна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бісмак Юрій Юрійович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бурдюх Ганнаіванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Гецко Тетяна Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Костак Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ледней Ольга Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Маринець Іванна Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Маркович Оксана Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ряска Олеся Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шуста Ганна Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 210177

Голова комісії – Шуста Вікторія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Шинкар Василина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Ниник Ольга Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Білей Оксана Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Коробченко Любов Дмитрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Марканич Ганна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Пальок Ольгаіллівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Поринець Вікторія Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Поринець Світлана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Продан Мирослава Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Пупена Віра Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Райда Тетяна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210178

Голова комісії – Віг Надія Юріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Косик Марія Яношівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Мар’янович Маріанна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Члени комісії:

Базарова Тетяна Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Білей Меланія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Борбіль Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Власюк Ганна Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Капустей Алла Анатоліївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Квак Марія Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Медулич Алла Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Мезіна Мирослава Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Роман Марія Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Романець Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фірка Василь Дмитрович, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Фірка Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Шопа Марія Юріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дільнична виборча комісія № 210179

Голова комісії – Мерзанич Наталія Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Заступник голови комісії – Косик Тетяна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Чернушевич Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бучмей Надія Калимівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Гергель Тетяна Йосипівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Герниші Марія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Капустей Оксана Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кузан Вікторія Олександрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ловга Вікторія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Москалюк Марія Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Саварин Леся Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Саварин Олена Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Фечка Ніна Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Фуцур Надія Вікторівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Дільнична виборча комісія № 210180

Голова комісії – Чіжмадєй Вікторія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Заступник голови комісії – Саварин Марія Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Михайлюк Сніжана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Бісьмак Марія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Бучмей Марина Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ільканич Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Капустей Ельвіра Йосипівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ледней Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ловга Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мотиль Віра Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пархоменко Мирослава Дмитрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Порада Євгенія Миколаївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Саварин Валентина Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Трикур Тамаравасилівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Фірка Олеся Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 210203

Голова комісії – Ворона Світлана Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Золтан Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Окаєвич Оксана Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Члени комісії:

Габурай Василь Васильович, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Іванчо Ірина Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Кампов Наталія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мондик Вікторія Іванівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Попович Мар’яна Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цогла Василь Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Шелельо Оксана Андріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Яник Марія Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Яцура Ганна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Яцура Ольга Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210204

Голова комісії – Попович Марта Михайлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Заступник голови комісії – Демчик Марія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Ворона Діана Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Брейдла Марія Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кампо Ганна Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Кампов Ганна Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Кобаль Ольга Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Лендєл Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Миско Ганна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Паук Ольга Юріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Попович Василь Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Попович Марія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цогла Ганна Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Дільнична виборча комісія № 210205

Голова комісії – Котубей Ганна Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Мочан Аліна Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Секретар комісії – Данканич Надія Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Котубей Василь Васильович, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Котубей Ольга Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Котубей Ольга Дмитрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Лендєл Оксана Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лутак Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Сідор Ганна Федорівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сідор Оксана Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Цібла Марія Вікторівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дільнична виборча комісія № 210206

Голова комісії – Бідзіля Марта Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Гардубей Ганна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Зеленько Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Глеба Ганна Андріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Канчій Ганна Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Котубей Марина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Котубей Марина Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Липей Марта Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Лутак Веронія Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Марченко Марія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товканець Наталія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Францух Марія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Дільнична виборча комісія № 210207

Голова комісії – Пененко Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Ільницька Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Стинич Віталія Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Данканич Василина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ільницька Надія Григорівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Попович Ельза Людвіговна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Синетар Ганна Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Синетар Тетяна Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Троценко Геннадій Миколайович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Щока Наталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210208

Голова комісії – Синетар Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Смоляк Вікторія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Коневич Роман Володимирович, 2001 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Варваринець Ольга Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Глеба Тетяна Олексіївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Малеш Андріяна Андріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Павлюк Віталій Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Пітря Оксана Михайлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Соломка Жанна Юріївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Француз Світлана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Щока Михайло Іванович, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Щока Юрій Юрійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210209

Голова комісії – Варваринець Віра Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Синетар Мирослава Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Черешня Слава Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Члени комісії:

Глеба Ганна Миколаївна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Глеба Іван Іванович, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Глеба Ярослава Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Гуца Наталія Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Котубей Марія Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Матьовка Ангеліна Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Мешко Тетяна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мочан Михайло Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Цільо Вікторія Олександрівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цільо Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дільнична виборча комісія № 210210

Голова комісії – Балега Ганна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Роман Віта Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Маргіта Ганна Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Газдик Віра Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Глеба Ганна Антонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Демчик Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Демчик Ольга Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Капітан Марина Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лендел Михайло Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Марина Андріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Маргіта Марія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Маргіта Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Сак Павліна Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Соломка Ірина Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Цільо Марія Андріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210211

Голова комісії – Данканич Ганна Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Заступник голови комісії – Синетар Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Герасимчук Марина Юріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Глеба Людмила Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Данканич Віта Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Данканич Тетяна Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Калинич Жанна Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Миндик Марія Дмитрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пензеник Ганна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пензеник Людмила Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Пензеник Маріанна Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пинзеник Катерина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пинзеник Маргарита Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Цільо Ганна Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210212

Голова комісії – Вінер Наталія Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Шкіря Алла Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Хмара Марія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бідзіля Антоніна Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бідзіля Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Данканич Магдалина Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пітря Софія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Сухан Любов Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Туріна Тетяна Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Човбан Гафія Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

 

Дільнична виборча комісія № 210223

Голова комісії – Ваш Ірина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Кобаль Ганна Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Волонтир Неля Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Балега Михайло Михайлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Балега Наталія Михайлівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Буряс Еріка Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гелетей Анна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Глушко Любов Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Матьола Лідія Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Панфілова Тетяна Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Прийма Наталія Антонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Рацин Ірина Юліївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Садварій Тетяна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Товт Ірина Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210224

Голова комісії – Марущенець Іван Емільович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Горват Наталія Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Яночко Валентина Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бурса Марія Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Гойсак Вікторія Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Горват Василь Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кевпанич Одарка Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кенез Іван Антонович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Козловська Марія Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кравчук Ганна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лакатош Іван Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Марущенець Ярослава Валеріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

 

Дільнична виборча комісія № 210225

Голова комісії – Синетар Ганна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Сенишина Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Капустей Тетяна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Бровді Марія Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Варга Одарка Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лендєл Марія Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мешко Ірина Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мешко Світлана Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Попович Тетяна Павлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Радик Марія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сенишин Інна Володими-Рівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Сівач Ірина Павлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Феєр Наталія Гаврилівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Хрипта Ольга Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210226

Голова комісії – Больна Вікторія Ігорівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Гомонай Ганна Петрівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Свалявин Іванна Іванівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Капітан Мар’яна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Капітан Михайло Дмитрович, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Клочанка Мар’яна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Кобаль Марія Ласлівна, 1942 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Марканич Ганна Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Попфалуші Світлана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Попфалуші Христина Євгеніївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Свалявин Мар’яна Томашівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Чепак Василь Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шебела Оксана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210227

Голова комісії – Олексик Ганна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Ілиньо Тетяна Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Ілиньо Олена Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Бідзіля Галина Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бідзіля Ольга Миколаївна, 2001 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бізіля Антоніна Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ваш Ірина Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гелетей Ганна Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дешко Наталія Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лендєл Маргарета Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Міклош Василина Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Олексик Іван Іванович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Русин Марія Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ситказієва Маріанна Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Хома Василь Васильович, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210228

Голова комісії – Химинець Мар’яна Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Свалявин Ірина Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Ковач Альбіна Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Алфелді Іван Іванович, 1989 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Калинич Василь Іванович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендел Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Максим Марія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Максим Петро Іванович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Мочкош Василь Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Пацкан Петро Іванович, 1954 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Свалявин Ольга Андріївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Симчик Марта Фікратівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чепак Марія Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Швед Марія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210303

Голова комісії – Стеблак Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Федак Ярослава Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Яценович Оксана Володимирівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Балог Василь Іванович, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Балог Оксана Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Балог Тетяна Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Граб Тетяна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гранчак Любов Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гудачек Тетяна Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гунтинович Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мадяр Ольга Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Панас Наталія Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Севч Надія Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Стеблак Ірина Ігорівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Талабішка Ганна Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Федак Анжеліка Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цифра Оксана Миколаївна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Янута Руслана Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210304

Голова комісії – Балог Ольга Петрівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Левдер Олена Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Глагола Марія Юріївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Волошин Тетяна Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Газій Тетяна Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Голод Надія Федорівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Король Марія Іванівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Плесканка Марія Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Плесканка Ольга Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сивулич Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Товтин Оксана Вікторівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Туряниця Галина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Чоп Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Шелько Ольга Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210305

Голова комісії – Газій Любов Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Балог Марія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Кравець Тетяна Васиівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Головатюк Марина Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дзямка Віта Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Зеленяк Оксана Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Кополовець Олена Володимирівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Левдер Маряна Павлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лешко Мар’яна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Луканинець Мар’яна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Стеблак Дмитро Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Федак Марія Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210306

Голова комісії – Павльо Юрій Юрійович, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Габовда Ольга Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Хома Марина Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабіля Світлана Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Богдан Оксана Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Габовда Світлана Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дацюк Надія Феофанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Панас Марія Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Соколович Діана Володимирівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Соколович Яна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Халус Ольга Федорівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Халус Юрій Юрійович, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Чучвар Валерія Федорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

 

Дільнична виборча комісія № 210307

Голова комісії – Андріканич Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Кентеш Володимир Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Секретар комісії – Феделеш Наталія Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Гайдош Мирослава Володимирівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Кертийс Мар’яна Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Марія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Лінтур Володимир Іванович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Логай Надія Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Логай Оксана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Логай Олена Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Мучичка Василь Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мучичка Мар’яна Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мучичка Юрій Юрійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Степаненко Марта Йосипівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

 

Дільнична виборча комісія № 210308

Голова комісії – Соколович Яна Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Кіраль Мирослава Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Мельник Марина Іллівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Бобуська Наталія Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гладинець Любов Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Кентеш Володимир Володимирович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кіраль Іван Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Лінтур Мар’яна Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Логай Антоніна Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Логай Оксана Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мучичка Мар’яна Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Мучичка Тетяна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Феделеш Тетяна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Черепаня Світлана Павлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

 

Дільнична виборча комісія № 210309

Голова комісії – Балог Мар’яна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Біро Лариса Миколаївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Добош Оксана Федорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Ворчинський Ігор Володимирович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кукрі Ольга Йосипівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Левринц Іболя Федорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Матей Крістіна Золтанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Матей Матілд Золтанівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Орос Клара Юліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Орос Магдалина Йосипівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Орос Чілла Юліївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пастух Еріка Адальбертівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сабов Валерія Густавівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Юрак Надія Вікторівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210310

Голова комісії – Бекфі Матилда Юліусівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Шпеник Єлізавета Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Фазекош Наталія Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Бенце Мар’яна Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Бігун Наталія Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Богуш Каріна Юліївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Богуш Мирослав Йосипович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Голенко Святослав Володимирович, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дудинська Вікторія Вінцевна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Кентеш Вікторія Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Костик Марія Йосипівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Паллагі Наталія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Поллогі Тетяна Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Фазекош Наталія Семенівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Фазекош Юрій Золтанович, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шандор Юдіта Бейлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210311

Голова комісії – Герцуська Тетяна Петрівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Свида Яна Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Кека Ольга Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Білей Ганна Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Загорчак Марія Іллівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Ковач Ганна Дмитрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Кохан Іван Ілліч, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лукачина Ольга Михайлівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мікла Діана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Москаль Анжела Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Турянин Тамара Семенівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

 

Дільнична виборча комісія № 210312

Голова комісії – Таранухіна Марія Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Воробок Василь Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Канчій Мар’яна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Близнець Анжела Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Греба Василь Юрійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дешко Марина Іванівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дешко Світлана Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Мисло Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Русин Ганна Іванівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Чекан Маріанна Петрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Човбан Мар’яна Романівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шилильо Ельвіра Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210313

Голова комісії – Фелцан Ольга Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Ярема Марія Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Безпята Світлана Юріївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабидорич Наталія Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ільтьо Марина Володими-Рівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Коваль Ганна Михайлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Лендєл Марія Федорівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Плеша Наталія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Свидницький Ярослав Васильович, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Тарахонич Ганна Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Швед Мирослава Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210314

Голова комісії – Решетар Тетяна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Токар Наталія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Прокопчук Ярина Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Балог Віталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Глаголич Марія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Глаголич Мирослава Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Глаголич Софія Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лешко Іван Михайлович, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лещинець Мирослава Петрівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Макарич Василина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Малишко Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сідун Марія Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сінчак Ярина Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шпонтак Тетяна Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

 

Дільнична виборча комісія № 210315

Голова комісії – Дзямко Людмила Омелянівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Ховпей Оксана Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Перевузник Аніта Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Буглина Любов Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Гаврілешко Мирослава Гаврилівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Горгос Оксана Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Гоца Олена Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Довганич Алла Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Кіяк Тетяна Іванівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Пайда Тетяна Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Цива Тетяна Миколаївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210316

Голова комісії – Свалявчик Наталія Миколаївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Зейкан Мар’яна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Решетар Марія Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Буглина Марина Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Дзямко Каміла Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Зейкан Владислав Петрович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кіяк Володимир Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ремета Віталій Дмитрович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Чоп Крістіни Юріївни, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Шпонтак Іван Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

 

Дільнична виборча комісія № 210317

Голова комісії – Годованець Світлана Андріївна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Тимко Вікторія Іванівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Герцак Маріанна Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гончар Уляна Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Когутич Марія Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Курта Верона Василівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лешко Діана Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лешко Олена Іллівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Рімек Євген Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Роман Василь Васильович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Сідун Марина Гаврилівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Товтин Каміла Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Яцина Христина Сергіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210318

Голова комісії – Рогач Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Фазекош Аліна Василівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Дронько Світлана Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Бізіля Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Білей Діана Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Глеба Тетяна Михайлівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Данканич Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дронько Артур Іванович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Іванчо Наталія Іванівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лопут Марина Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Орбан Маргарета Михайлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Теліга Тетяна Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Фазекош Віталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210319

Голова комісії – Глагола Вікторія Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Кепенач Наталія Павлівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Тюшка Адріана Георгіївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Басараб Еріка Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Кешеля Тетяна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лавкай Людмила Євгенівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Меденцій Олександр Іванович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Павленко Катерина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Свищо Василина Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Спачинська Ольга Павлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Статник Тамара Миколаївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Стиніч Володимир Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Тарабій Надія Іванівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Федака Аліса Іллівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210320

Голова комісії – Чорі Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Заступник голови комісії – Мицянка Ореста Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Матьковська Леся Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Герей Дмитро Дмитрович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Гольча Євгеній Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Купець Мар’яна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ліба Оксана Олексіївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Пінджоля Наталія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Стричинець Геннадій Іванович, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сухан Іван Васильович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тимощук Світлана Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Токар Томаш Васильович, 1948 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Химіч Ольга Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Щур Марія Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210321

Голова комісії – Деркач Маріанна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Данканич Владислав Андрійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Желізняк Наталія Володимирівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Члени комісії:

Болдижар Маріанна Андріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гарапко Віталія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Гарапко Юрій Юрійович, 1999 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Григоревська Мар’яна Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Деркач Микола Миколайович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Деркач Олександр Миколайович, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Каганець Наташа Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Карпинець Марія Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Кельман Петро Васильович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сабов Мар’яна Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Турі Іванна Іванівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210322

Голова комісії – Боровенська Любов Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Заступник голови комісії – Горват Марія Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Якубич Оксана Петрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Бендак Володимир Михайлович, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Бирак Ганна Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Буглина Ліліана Юріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Горват Василь Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Гричка Зіновія Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Касинець Світлана Тиберіївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мордяк Ганна Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мороз Тетяна Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сембер Андріана Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Сембер Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сулима Ганна Юріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210323

Голова комісії – Курс Анжеліка Олександрівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Мельник Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Стегней Наталія Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Булеца Любов Андріївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Грешко Мирослава Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Гроскоп Любов Андріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Калинич Людмила Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Коцака Марта Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Курс Лариса Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ланьо Наталія Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сабовчик Марія Юріївна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Симочко Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210324

Голова комісії – Бабука Іван Юрійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Федака Наталія Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Довганич Мар’яна Федорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабука Мар’яна Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Голод Тетяна Петрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гомада Марія Янівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Деркач Наталія Янівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Конкус Оксана Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мазютинець Марта Юріївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Свида Володимир Петрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Свида Наталія Юріївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Чуп Надія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

 

Дільнична виборча комісія № 210325

Голова комісії – Ковач Алла Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Волошин Оксана Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Штелиха Алла Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Брежинська Діана Альбертівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Брежинський Юрій Юрійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Галушка Стефан Юрійович, 1940 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Зеленяк Іван Іванович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Ковач Михайло Михайлович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лакатош Людмила Петрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Мурніков Олександр Жанісович, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Мурнікова Лідія Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Савка Ярослав Михайлович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210326

Голова комісії – Данильченко Лілія Йоспівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Скиба Світлана Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Секретар комісії – Фехтел-Шепа Оксана Омелянівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Ваш Марія Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Власенко Юлія Олексіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Горчак Тетяна Віталіївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Дубровін Наталія Омелянівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Зубкова Світлана Йосипівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Королович Андріанна Семенівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мозер Вікторія Анатоліївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пронтекер Ганна Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Світловська Наталія Євгенівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Світловський Василь Васильович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Чирибан Тетяна Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

 

Дільнична виборча комісія № 210327

Голова комісії – Кельман Оксана Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Теліга Михайло Миколайович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Пак Світлана Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Бауман Марія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Гаврилець Іра Михайлівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Локес Богдана Мирославівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Огороднікова Ірина Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Пашко Надія Степанівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Петах Ганна Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Свида Ганна Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Туряниця Євгенія Степанівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Туряниця Магдалина Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210328

Голова комісії – Березич Тетяна Юріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Ступак Михайло Степанович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Харламова Уляна Іллівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Бабіля Віктор Іванович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Бабіля Ірина Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дешко Наталія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Лендєл Інна Степанівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Пашко Ірина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Савчинець Марина Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Симодейко Роман Іванович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Симчина Наталія Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Стегней Віра Юріївна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210329

Голова комісії – Приміч Марина Євгенівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Бабіля Тетяна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Чегіль Марія- Мирослава Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Члени комісії:

Гедьо Ірина Іллівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Копач Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Молодцова Лариса Петрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Олашин Ліда Омельянівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Пайда Мар’яна Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Присяжнюк Микола Семенович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Русин Ганна Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Ступак Любов Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Туряниця Юлія Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210330

Голова комісії – Головачко Ольга Михайлівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Симчина Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Туряниця Христина Юріївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Бобела Юрій Андрійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Волошин Натталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лукачина Тетяна Михайлівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Перчак Михайло Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Симулик Тетяна Вікторівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Симчина Наталія Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Стегней Василь Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210332

Голова комісії – Бабич Наталія Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Заступник голови комісії – Лагута Сергій Сергійович, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Дацер Тетяна Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Буришин Галина Степанівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дулов Вікторія Вітіліївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ковач Евеліна Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Машіка Маргарета Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Непийвода Анатолій Іванович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Піняшко Василь Васильович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Піняшко Тетяна Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Плеша Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Райко Марія Василівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Русин Любов Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Токар Наталка Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Фозикош Ганна Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Штробля Людмила Валеріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210333

Голова комісії – Шаленик Ганна Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Буришин Ганна Андріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Пайда Катерина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Басараб Світлана Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Вілкончус Ганна Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Голіба Людмила Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Гордубей Ганна Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Маркович Ганна Андріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Орбан Надія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Павлович Еріка Емануілівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Паздерська Любов Ільївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Ревть Віктор Миронович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Сирда Ірина Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Черяник Яна Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210334

Голова комісії – Герц Віра Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Мишкулинець Оксана Федорівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Секретар комісії – Глевляс Віолетта Юріївна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Волкова Олеся Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Герц Богдана Михайлівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Герц Ганна Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Курта Яна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лендер Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Ленюський Василь Васильович, 1990 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лизанець Ганна Гаврилівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мучичка Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Петах Марина Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Половцова Алла Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210335

Голова комісії – Лазар Ганна Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Геревич Зорислава Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Кенес Ольга Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Алмаші Ганна Петрівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Геревич Алла Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Гомонай Наталія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Гузинець Наталія Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Марія Михайлівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мейсар Надія Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Печора Надія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Плеша Мар’яна Борисівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Сабов Сергій Володимирович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Сідей Ганна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Скочко Микола Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

 

Дільнична виборча комісія № 210336

Голова комісії – Терпай Ірина Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Бесмак Маріанна Юріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Секретар комісії – Лукач Надія Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Варваринець Богдана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Варваринець Василь Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Варваринець Марія Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Варваринець Наталія Павлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Голіней Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Груценко Тетяна Борисівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Завітфолуші Світлана Юріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Молнар Ольга Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пензештадлер Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Сабов Маріанна Андріївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Терпай Юрій Юрійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Товт Яніна Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210337

Голова комісії – Пазуханич Олена Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Радик Наталія Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Качур Олена Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Голиш Мар’яна Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Густі Лариса Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Доктор Наталія Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дудаш Надія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кабацій Віталія Миколаївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Качур Магдалина Іванівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Кузьма Іван Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лапунова Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Логойда Олена Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Микуланинець Наталія Іванівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Скиба Андріана Андріанівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210338

Голова комісії – Кузьма Олександр Васильович, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Млавець Світлана Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Басараб Оксана Ігорівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Богиш Каміла Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Варга Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Кабацій Євгенія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Качур Іван Іванович, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кофланович Марія Гаврилівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Кузьма Юлія Василівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лінтур Мирослав Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лінтур Оксана Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Черепаня Наталія Іллівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210339

Голова комісії – Антоник Катерина Антонівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Качур Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Брюхович Світлана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Антоник Маріанна Золтанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Білак Марина Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Зайлер Ольга Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Ковач Олександра Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Мартин Наталія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Смагіна Ольга Юріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Шевчук Руслана Федорівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шіц Василь Васильович, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Шіц Надія Петрівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210343

Голова комісії – Івашов Володимир Георгійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Ліб Катерина Омелянівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Кізман Крістіна Юріївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гафинець Діана Йосипівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Годованець Аніта Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Деркач Наталія Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Єлічек Вікторія Євгенівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Івашова Тамара Володимирівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Йовбак Наталія Вільгельмівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Канчій Марія Богданівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Кізман-Івашко Вікторія Юріївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Осташ Микола Іванович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Удут Сабіна Олегівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210344

Голова комісії – Ривті Іван Іванович, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Резнікова Магдалина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Савко Людмила Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Данканич Мар’яна Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Костюченко Наталія Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Лишак Єранада Федорівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Луцо Марина Сергіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Пацкан Марина Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Резніков Вітус Вячеславович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Росул Оксана Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Русин Руслана Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Чучка Володимир Володими-Рович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

 

Дільнична виборча комісія № 210345

Голова комісії – Лучан Наталія Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Хохол Марина Андріївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Тороні Ольга Степанівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Грубінка Верона Рудольфівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гузинець Надія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Добра Крістіан Юрійович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Живчак Василь Петрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Живчак Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Зарева Тетяна Іллівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Іваник Людмила Іллівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Перевузник Мар’яна Іллівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210347

Голова комісії – Зарева Світлана Ярославівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Касинець Марина Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Малярчик Наталія Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Богдан Марія Іванівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Богдан Михайло Юрійович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Іваник Аліна Йосипівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Малярчик Володимир Рудійович, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Павлишинець Наталія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Симочко Мар’яна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Тороній Магдалина Юріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Шнайдер Емма Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210348

Голова комісії – Андреєв Олександр Олександрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Кость Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Хохол Марина Сергіївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Вачиля Наташа Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Граб Мирослава Петрівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Граб Світлана Іванівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Іваник Олександр Юрійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кость Іван Васильович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лукачина Катерина Петрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Хохол Іван Васильович, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210349

Голова комісії – Балабаєва Оксана Іллівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Малеш Ганна Сергіївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Малеш Валентина Генадіївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Вовк Віталій Іванович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дуран Володимир Степанович, 1990 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дуран Ольга Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Меденцій Мар’яна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Молнар Віра Михайлівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Троян Мирослава Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шимоня Христина Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210350

Голова комісії – Юрик Вікторія Віталіївна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Меденцій Аделіна Іванівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Когутич Маряна Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Білак Марина Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Габовда Таміла Мирославівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Горбачук Адам Петрович, 1942 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Горячкун Ірина Юріївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Кепенач Тетяна Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Логойда Славка Дмитрівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Машкаринець Наталія Степанівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Меденцій Мар’яна Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ремета Тетяна Іллівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Товт Тинде Олександрів-На, 1992 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Федак Світлана Степанівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210351

Голова комісії – Доктор Віра Деметерівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Поп Марина Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Гала Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Білак Ростіслав Юрійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Газуда Мар’яна Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Курта Маріанна Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лендєл Іванна Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Решетар Тетяна Федорівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Товт Катерина Матвіївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шафар Ірина Степанівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Юричко Маріанна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Яцина Наталія Олександрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210352

Голова комісії – Луца Кристина Тиберіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Зубанич Іван Михайлович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Сідун Наталія Володимирівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Андрейко Олена Іванівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Булеца Петро Іванович, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Варга Віра Дмитрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Логойда Владислава Ярославівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Локес Мар’яна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Машкаринець Михайло Петрович, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мочкош Надія Павлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Поляк Ганна Степанівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Ремета Марія Дмитрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Чубелка Наталія Володимирівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210353

Голова комісії – Смужаниця Наталія Сергіївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Бубич Ганна Іллівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Стахова Ольга Сергіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Болдижар Крістіна Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Болдижаркрістіна Геннадіївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Горбачук Марія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Іван Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Лендєл Марія Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Логойда Віталія Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лучин Олександра Ярославівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Максименко Віталія Володимирівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Машкаринець Наташа Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Стахова Марія Михайлівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

 

Дільнична виборча комісія № 210354

Голова комісії – Стричинець Мар’яна Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Тромпак Іван Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Зубанич Лідія Василівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Бубич Оксана Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гайдош Крістіна Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Зозулич Діана Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мочкош Олена Михайлівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мочкош Яна Тіберівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Панько Наталія Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Роман Людмила Михайлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Русин Василь Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Тромпак Мар’яна Петрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210355

Голова комісії – Бімба Ержейбет Іштванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Йоов Андреа Золтанівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Гете Вікторія Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Баркасі Єва Гейзівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Береш Лариса Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Голіш Маріанна Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Довганич Наталія Петрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Жидик Аннамарія Золтанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Жидик Катерина Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лазарь Віктор Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Нодь Тімеа Золтанівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Орсагош Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Радченко Олександр Леонідович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шкріба Василь Михайлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 

Дільнична виборча комісія № 210356

Голова комісії – Берегсасі Василь Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Мучичка Валерія Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Стемберська Клара Золтанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Баркасі Любов Йосипівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Зайцев Юрій Олексійович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Імре Вікторія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кобаль Ганна Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кой Рената Олександрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лазар Тетяна Юріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Столярчук Магдалина Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Томаші Іштван Степанович, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Ференц Вероніка Янівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чечур Валентина Іванівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Шитєв Терезія Антонівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

 

Дільнична виборча комісія № 210357

Голова комісії – Гряділь Марія Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Сідор Миланія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Дрогобецька Ганна Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гомонай Марія Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Єресман Марія Андріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Іванчо Мар’яна Андріївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Качайло Ганна Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Копча Василь Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Кравчук Олексій Леонідович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Машика Любов Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сидор Іван Іванович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сідор Василь Васильович, 1981 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сідор Мар’яна Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210358

Голова комісії – Мартин Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Данканич Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Коструб Марія Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Барчій Василь Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Делеган Оксана Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Коструб Василь Васильович, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Лендєл - Варга Андріана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лендєл Василь Андрійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лендєл Віта Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Позняковська Маріанна Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Сайко Ірина Михайлівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

 

Дільнична виборча комісія № 210359

Голова комісії – Дідо Ольга Михайлівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Очеретна Тетяна Володимирів-На, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Варга Галина Ярославівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гайдош Віта Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Качур Оксана Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кешеля Любов Михайлівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Кузьма Тетяна Іллівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Лінтур Михайло Іванович, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мучичка Ольга Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Несмелова Мар’яна Петрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Сабов Валерій Васильович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сорока Валерія Андріївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тромпак Ганна Дмитрівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Тромпак Тетяна Вікторівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210360

Голова комісії – Бисага Марина Теодорівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Іваньо Марина Дмитрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Севч Марина Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Бобуська Марія Дмитрівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бобуський Дмитро Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Іванусь Світлана Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Лабан Іван Дмитрович, 1950 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лукеча Володимир Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Мотринець Марина Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Ревіс Мар’яна Дьердівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Решко Оксана Дмитрівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Тромпак Марія Георгіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Феєш Оксана Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Черепаня Мар’яна Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210361

Голова комісії – Фабрицій Світлана Миколаївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Кукрі Єва Елемирівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Фабрицій Людмила Іванівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Барта Лівія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гелетей Еміліан-Адріан Михайлович, 1999 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гелетей Емілія Михайлівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гелетей Михайло Михайлович, 1997 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гоца Мар’яна Євгенівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гоца Мар’яна Степанівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дорчі Еріка Золтанівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дорчі Оршоя Золтанівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Кукрі Тетяна Альбертівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Минда Михайло Михайлович, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Митрович Емілія Ласловна, 1942 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Орос Ірина Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

 

Дільнична виборча комісія № 210362

Голова комісії – Шандор Моніка Василівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Дичка Віктор Васильович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Мартон Наталія Золтанівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бадов Денді Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Бакша Марія Арноштівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Біро Дєрді Тіборівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Годор Еріка Андріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Коцан Наталія Степанівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мишак Маріанна Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Молнар Емма Федорівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Молнар Ірина Юліусівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Орос Наталія Петрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Папп Степан Золтанович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чакань Віктор Людвикович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Чакань Еріка Золтанівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

 

Дільнична виборча комісія № 210363

Голова комісії – Куля Агнесса Іванінівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Гадьмаш Михайло Михайлович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Нусер Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Задорожний Руслан Володимирович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Задорожня Терезія Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Куцин Ігор Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Куцин Михайло Михайлович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Луцо Світлана Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Павлище Ольга Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Половко Алла Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Прокопець Марія Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Росада Оксана Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Рундіна Алла Олександрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Селіверствова Нургуль Ауденбеківна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210364

Голова комісії – Мочан Василь Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Гольча Марія Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Завідфолуші Ольга Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Вінер Діана Юріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Глеба Тетяна Юріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Головко Зореслава Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Медвідь Анастасія Ярославівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Млавець Ольга Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Сакалош Світлана Михайлівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Троян Вікторія Ярославівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Федорко Наталія Василівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Чубірко Софія Йосипівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Чучвар Марина Йосипівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Юско Ольга Соломонівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

 

Дільнична виборча комісія № 210365

Голова комісії – Фегер Василь Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Печонкіна Ірина Миколаївна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Алмашій Олена Миколаївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Алмаші Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бідзіля Еріка Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Варваринець Оксана Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Волошина Людмила Олександрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Коструб Валерія Василівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Радович Ганна Андріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Уздівська Вікторія Павлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Шахов Володимир Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Юско Ольга Володимирівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

 

Дільнична виборча комісія № 210677

Голова комісії – Костю Юліанна Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Морозан Ліана Миколаївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Секретар комісії – Пензеник Алла Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бабидорич Вікторія Іванівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Брижак Наталія Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Коверняга Олександр Вікторович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Копин Світлана Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Котубей Яна Ярославівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ладуняк Едіта Омелянівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мойсюк Слава Штепанівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Павлишинець Марина Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Романенко Валентина Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Томич Володимир Михайлович, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Федорцій Янош Ласлович, 1941 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шах Марта Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Шульга Анастасія Олексіївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

 

Дільнична виборча комісія № 210678

Голова комісії – Панькович Михайло Михайлович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Королович Жужанна Бертолонівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Секретар комісії – Шкріба Оксана Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Белоусов Віктор Вікторович, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Віщак Анна -Крістіна Юріївна, 2001 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гаврилюк Валентин Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Горзов Ярослав Олесевич, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Ільтьо Ірина Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Лойко Руслан Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Матюшко Олена Петрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Монда Наталія Василівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Орос Василь Петрович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Петрус Діана Михайлівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пинзеник Андріана Андріївна, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Угляк Віра Георгіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шніцер Василь Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210679

Голова комісії – Калинич-Авраменко Катерина Юріївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Перевузник Марія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Качур Ірина Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Авраменко Олег Михайлович, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Андреасов Максим Миколайович, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Герей Марта Василівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Кобаль Ганна Василівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Курта Віталій Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Осуський Ярослав Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Підлісний Зеновій Михайлович, 1943 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сенькович Наталія Володимирівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Теліга Надія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Томинець Наталія Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Шефер Олександр Адальбертовч, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Шульга Тамара Анатоліївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Щербакова Катерина Степанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Щур Василь Михайлович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

 

Дільнична виборча комісія № 210680

Голова комісії – Волошин Наталія Андріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Лисій Єліна Володими-Рівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Секретар комісії – Ільтьо Тетяна Юріївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Альохіна Світлана Борисівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Болдижар Дмитро Дмитрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Владимир Іван Васильович, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Девідзе Олександр Бондович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Девідзе Світлана Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лендел Наталія Василівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лойко Тетяна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Маринець Клара Дмитрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мелина Ірина Іванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Писко Марія Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Піняшко Світлана Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Сидоран Ростислав Іванович, 1973 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фединишинець Ганна Ільківна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шпаркий Павло Леонідович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

 

Дільнична виборча комісія № 210681

Голова комісії – Лисій Володимир Сергійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Атабаєв Алішер Тахірович, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Кісельова Наталія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Дюлай Наталія В’ячеславівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Ковалевська Олена Степанівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Колесник Оксана Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ликова Ганна Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Лутак Ольга Петрівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Маммедов Заман Байрам Огли, 1967 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Машіка Віталія Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ногас Ірина Федорівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Петер Рудольф Федорович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Підлісна Валентина Йосипівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Полигалова Алла Йосипівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сідун Іван Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тихонова Інга Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Хмельова Тетяна Борисівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210682

Голова комісії – Тюк Олександр Олександрович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Заступник голови комісії – Задорожний Ігор Ігорович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Красновська Ольга Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Бобик Назар Юрійович, 1998 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Вілкончус Людмила Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Волкова Світлана Дмитрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кампов Наталія Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Коворданій Клара Едуардівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Курта Валерія Віталіївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Логойда Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мілашовський Йосип Йосипович, 1970 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Пасічник Євгеній Ігорович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Примак Василь Володимирович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Тюк Юліанна Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Фідяс Юрій Степанович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Халус Олена Михайлівна, 1944 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210683

Голова комісії – Дорчі Уляна Василівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Мерцин Галина Олександрівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Азаренкова Наталія Сергіївна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Багапова Ганна Валеріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Балога Ігор Дьордьович, 1968 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Варга Ілдико Михайлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Глеба Юрій Юрійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Дорчі Станіслав Андрійович, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Зизень Неля Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Печора Оксана Михайлівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пивоварчук Ірина Анатоліївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Підлісний Олег Зіновійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сабов Надія Миколаївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Тайглер Наталія Іштванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Човбан Олеся Іванівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210684

Голова комісії – Лапшинсь-Киий Олександр Васильович, 1960 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Давидович Еріка Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Секретар комісії – Закутній Андрій Миколайович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Бартош Анжела Василівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гавриш Марина Володимирівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Грек Валентин Антонович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кнауз Ольга Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Лендєл Анна-Христина Віталіївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Матиз Ольга Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Машика Наталія Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Мішіндур Михайло Михайлович, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Павленко Андрій Миколайович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Рогальська Ольга Станіславівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Росул Михайло Петрович, 1940 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Рошко Надія Володимирівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шебела Юліанна Олексіївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Дільнична виборча комісія № 210685

Голова комісії – Мішко Тетяна Петрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Стах Віра Михайлівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Дорожникова Раїса Михайлівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Алексенцев Сергій Костянтинович, 1978 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Бабінець Катерина Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Білей Світлана Дмитрівна, 1943 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Волошин Віталій Іванович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Гальо Вікторія Іванівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Горват Іван Іванович, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Кіреєв Сергій Федорович, 1961 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Симканич Василь Васильович, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Фазекаш Ірина Петрівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цибар Вікторія Борисівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ціптак Тетяна Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210686

Голова комісії – Фекете Юрій Юрійович, 1977 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Дані Наталія Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Ліба Тетяна Андріївна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Бабніщева Марія Андріївна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Бошинда Ігор Михайлович, 1993 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Жук Валентина Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Ийдер Марина Володимирівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Ільницька Маріанна Володимирівна, 1997 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Ковач Маріанна Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Петах Тетяна Петрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пташникайте Віктор Вікторович, 1977 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Семак Михайло Михайлович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Ташланов Сергій Володимирович, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Угрін Ганна Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Чичерська Алла Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Яцина Еріка Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210687

Голова комісії – Чечур Володимир Володимирович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Шімон Янна Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Федик Анна Володимирівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бойко Христина Арпадівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Бубряк Емма Юліївна, 1945 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Варга Ніколетта Іванівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Грачова Наталія Вікторівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Грек Ірина Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Довганич Юрій Юрійович, 1954 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Жук Степан Кирилович, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Іляшович Діана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Первунинська Світлана Геннадіївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Тіба Олександр Васильович, 1983 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фазекош Оксана Леонідівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Федів Юрій Ігоревич, 1958 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Юрович Юлія Михайлівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210688

Голова комісії – Бондарева Діана Олександрівна, 2001 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Матюхін Василь Васильйович, 1944 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Гончаренко Вікторія Михайлівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Губін Євген Владиславович, 1977 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гузинець Еріка Яношівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Довганич Вікторія Юріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Крамгольц Зінаїда Андріївна, 1969 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Крамгольц Олександр Володимирович, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Красилинець Микола Миколайович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Макарович Марія Павлівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Марич Юрій Федорович, 1952 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Павлік Алла Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Сабов Георгій Михайлович, 1967 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Слободенюк Олександр Олександрович, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Супрун Людмила Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210689

Голова комісії – Петрусь Іван Іванович, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Пронін Станіслав Русланович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Сербін Мирослава Іванівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Біланчук Наталія Дьердівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Вербич Тетяна Юріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гаджа Іван Іванович, 1950 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Гвоздьо Любов Іванівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кампов Тетяна Нестерівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Переста Ганна Миколаївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Петухова Валентина Леонідівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Пехньо Іван Ілліч, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Фабіан Віола Володими-Рівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Шаленик Василь Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шахайда Марія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 210690

Голова комісії – Кека Маріанна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Сенюк Уляна Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Федорина Інна Михайлівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Барта Габріелла Антонівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Білак Едуард Степанович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Боронін Едуард Дмитрович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Бороніна Галина Григорівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Брич Михайло Юрійович, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Гуранич Наталя Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дутова Маргарита Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кадар Надія Степанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Матушак Олеся Петрівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мельник Світлана Юріївна, 1970 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мироненко Василь Олександрович, 1957 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Романович Олександр Михайлович, 1992 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Скунць Марія Андріївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фединишинець Василь Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Шеффер Ганна Михайлівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 210691

Голова комісії – Бобела Світлана Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Шозда Вікторія Валеріївна, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Кожан Яна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Басараба Анжела Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Білак Арманка Адальберті-Вна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Бобик Назар Степанович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Клімова Ольга Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Ломага Мирослав Васильович, 1999 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Машіка Олександр Іванович, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Переста Василь Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Северіна Марія Іванівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Северіна Юлія Миколаївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сидор Наталія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Стасюк Наталя Іванівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тинта Юрій Юрійович, 1973 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Улинець Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Дільнична виборча комісія № 210692

Голова комісії – Дудкеєв Сергій Вікторович, 1986 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Свидницький Василь Ярославович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Магеррамова Наргіз Мохлудівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Варга Єлізавета Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кобак Алла Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Козуб Іван Юрійович, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Корчнява Яна Іванівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Мільчевич Оксана Ростиславівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Морохович Вікторія Василівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Пилипанинець Андрій Андрійович, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Попович Василь Михайлович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Світлинець Надія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Суханій Крістіян Юрійович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Фалес Марія Василівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чубірко Ірина Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210693

Голова комісії – Басюк Лариса Миколаївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Заступник голови комісії – Бровдій Іван Іванович, 1992 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Секретар комісії – Бобуська Едіта Людвигівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Члени комісії:

Бабурнич Маріанна Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гладун Ганна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Зембіцька Тетяна Федорівна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ілканинець Марія Василівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Легош Єлизавета Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Павлишинець Мар’яна Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Попп Ганна Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Предчук Сергій Ярославович, 1976 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Сабов Ольга Томашівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Трощак Марія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тягур Юрій Степанович, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Шепа Магдалина Ласлівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210694

Голова комісії – Задорожна Наталія Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Химинець Вікторія Володимирівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Секретар комісії – Комар Вікторія Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Члени комісії:

Бабидорич Юрій Юрійович, 1964 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Геллерт Елеонора Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гомонай Тетяна Павлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кампов Наталія Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Копин Сергій Михайлович, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Ладжун Олександра Олександрівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Машіко Валентина Петрівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мішина Олена Михайлівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Нашкародов Олександр Володимирович, 1976 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Талабішка Ольга Миколаївна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Фелдеші Міклош Міклошович, 1985 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Чохрій Ольга Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Дільнична виборча комісія № 210695

Голова комісії – Бисага Іван Іванович, 1983 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Лендел Мирослава Володимирівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Саржан Оксана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Балог Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Безбожна Лариса Вікторівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бізіля Михайло Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Булеца Василь Васильович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бурч Маргарита Георгіївна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Вакерич Людмила Павлівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гелетей Олександр Федорович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ільтьо Йолана Михайлівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Карач Ярослава Дмитрівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Левицька Ірина Андріївна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лелик Ганна Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мондик Ксенія Іванівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Щіпанська Галина Валеріївна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210696

Голова комісії – Зайтлер Тиберій Тиберійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Заступник голови комісії – Салова Клара Георгіївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Маурська Світла Ярославівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Бошинда Тетяна Василівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гвоздь Ігор Дмитрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гузинець Людмила Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Данканич Зоряна Ростиславівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дулов Василь Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Журавська Маріанна Вікторівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Зайтлер Єлизавета Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Ільницький Володимир Йосипович, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Курцеба Ріта Юліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ладжун Магдалина Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Ряполова Валентина Дмитрівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Санітар Любов Василівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Смужаниця Людмила Михайлівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Дільнична виборча комісія № 210697

Голова комісії – Попович Світлана Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Заступник голови комісії – Демеш Наталія Федорівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Дутов Володимир Іванович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Члени комісії:

Герей Вікторія Юліївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Глагола Віра Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дідик Олексій Ярославович, 1971 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Крон Тетяна Павлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Маняк Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Марко Марина Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Новікова Єлизавета Ернестівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Ряшко Вікторія Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Удут Тетяна Василівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Фелдеші Іштван Міклошович, 1988 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Фелді Ксенія Михайлівна, 1941 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Хланта Маріанна Володимирівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210698

Голова комісії – Фуярош Олеся Костянтинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Звонар Олег Альбертович, 2000 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Веремеєнко Валентина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Гернет Марія Іванівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гнатів Наталія Віталіївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Головчук Оксана Віталіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Костін Олег Олександрович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Кочурка Едуард Вікторович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Матола Маріанна Рудольфівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Петроці Августин Густавович, 1965 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Русин Оксана Михайлівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Савчинець Наталія Михайлівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Соловйов Олександр Дмитрович, 1954 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Цанько Микола Васильович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Шепенда Олеонора Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Шестак Маріанна Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210699

Голова комісії – Білінська Каріна Михайлівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Шматко Сергій Адольфович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Готюр Лариса Богданівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Болдижар Людмила Юріївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гарагонич Олександр Олександрович, 1998 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Гафич Вікторія Джоржівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Джинчвела-Дзе Єва Степанівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Климович Віталій Сергійович, 1991 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Князєва Магдалина Михайлівна, 1943 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Локес Василь Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Лукашевич Віктор Васильович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Панчешна Мар’яна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Панчешний Денис Анатолійович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Пінзелик Марія Василівна, 1937 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Солтик Валентина Яківна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Фехтел Маріанна Ернестівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210700

Голова комісії – Левандов-Ська Георгіна Карлівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Заступник голови комісії – Шекмар Любов Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Цогла Магдалина Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Члени комісії:

Антонієв Андрій Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Вансович Марина Янівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гафич Михайло Михайлович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гритчин Богдан Романович, 1989 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Гритчин Оксана Михайлівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Гритчин Олена Володимирівна, 1994 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дешко Світлана Віталіївна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дубінський Сергій Борисович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Іванова Ірина Михайлівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Карпук Надія Василівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Лендел Едуард Віталійович, 1995 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Салтикова Наталія Михайлівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дільнична виборча комісія № 210701

Голова комісії – Падерін Ігор Валерійович, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Прокопів Михайло Олексійович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Секретар комісії – Русин Марина Іштванівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Члени комісії:

Баблюк Людмила Язорівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Володіна Ірина Олександрівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Голуб Оксана Юріївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Кампов Владислав Васильович, 1989 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кіш-Грянило Мар’яна Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Коровіна Олена Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Надь Терезія Валеріївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Новіков Андрій Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Печора Аманда Юріївна, 1995 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Порохнавець Марія Василівна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Темети Віктор Данієлович, 1981 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чечур Михайло Михайлович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дільнична виборча комісія № 210702

Голова комісії – Кравченко Віра Іванівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Рак Михайло Ігорович, 2000 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Ропанич Ірина Степанівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Члени комісії:

Бабич Наталія Юріївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Буцина Лілія Валентинівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Коденко Крістіна Степанівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Кримський Сергій Броніславович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Лашкай Габріела Миколаївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Митровка Діана Павлівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Мула Надія Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Перевізник Любов Олексіївна, 1957 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Прокопів Марія Миколаївна, 1949 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Рак Руслана Львівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Товчко Олексій Павлович, 1939 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Туряниця Лілія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Щудлюк Віктор Васильович, 1985 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210703

Голова комісії – Оріщен Володимир Васильович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Мельничук Наталія Вікторівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Секретар комісії – Машико Олена Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Члени комісії:

Брижак Стефан Стефанович, 1956 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гарагонич Оксана Гаврилівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дідик Алла Володимирівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Єгорова Оксана Петрівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Ковальчук Іван Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Ком’яті Лариса Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Корольов Анатолій Валентино-Вич, 1961 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Машико Ярослав Петрович, 1969 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Переста Надія Іванівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Русінова Вікторія Іллівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Субачус Сніжана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Тютюнник Тетяна Борисівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Щудлюк Магдалина Петрівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210704

Голова комісії – Коструб Ірина Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Лутак Маріанна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Секретар комісії – Грицу Ксенія Габорівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Байса Віталій Петрович, 1979 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Бочарова Наталія Володимирівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дубова Вікторія Вікторівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Корольова Єлізавета Дезидерівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Лостик-Чаповці Світлана Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Михайлов Володимир Олександрович, 1941 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Попова Ірина Юріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Решетар Вячеслав Омелянович, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Сабов Олена Михайлівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Савченко Любов Андріївна, 1996 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Фізер Еріка Миколаївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Чаповці Юрій Олексійович, 1952 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дільнична виборча комісія № 210705

Голова комісії – Проніков Іван Миколойович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Мешко Оксана Дмитрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Устай Олеся Юріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Артем’єв Веніамін Васильович, 1957 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Карпенко Олександра Миколаївна, 1993 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Коршева Катерина Олександрівна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Кузла Василь Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Осипов Арен Каренович, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Савчин Наташа Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Свирська Ольга Вячеславівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Свирський Євгеній Володимирович, 1980 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сидоран Іван Юрійович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сікора Ірина Миронівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Тегзе Єлизавета Юліусівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Черненко Тетяна Володимирівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Чура Любов Андріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Дільнична виборча комісія № 210706

Голова комісії – Левченко Наталія Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Несух Юрій Іванович, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Секретар комісії – Балог Сільвія Михайлівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Берестовська Марія Михайлівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Габел Ольга Іванівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гаманюк Тетяна Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Голуб Світлана Михайлівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність".

Голяна Світлана Володимирівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лактіонова Наталя Станіславівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Мартин Олена Сергіївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Олексик Дмитро Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Романюк Надія Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Сухан Тетяна Василівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Трушина Лідія Іванівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Уварова Валентина Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Феєш Золтан Іштванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Черепанинець Ганна Іванівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дільнична виборча комісія № 210707

Голова комісії – Гудз Галина Георгіївна, 1968 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Заступник голови комісії – Товт Іванна Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Секретар комісії – Радик Оксана Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Члени комісії:

Березовська Зінаїда Станіславівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бундзяк Микола Михайлович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Віщак Наталія Василівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Володіна Світлана Федорівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Лобанова Наталія Володимирівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Маркосов Валерій Олександрович, 1996 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Молнар Ігор Мирославович, 1987 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Палчей Оксана Іванівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Степанов Валерій Афанасієвич, 1962 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Шраммел Адріанна Золтанівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Яцик Михайло Васильович, 1974 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Дільнична виборча комісія № 210708

Голова комісії – Халілова Віталія Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Бондарчук Світлана Валеріївна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Метзгер Оксана Михайлівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Члени комісії:

Балаж Тетяна Михайлівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Бисага Віта Євгенівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Василинка Любов Василівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Климчук Світлана Олександрівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Манишев Володимир Володимирович, 1967 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Орос Анатолій Васильович, 1979 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Павлусяк Наталія Филимонівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Пап Ласло Васильович, 1997 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Погойда Михайло Вікторович, 1997 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Стаднік Олег Миколайович, 1970 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Тегзе Микола Йосипович, 1960 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Хопйорська Любов Дмитрівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ясевич Михайло Михайлович, 1958 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210709

Голова комісії – Кошута Ганна Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Заступник голови комісії – Микуланинець Василь Васильович, 1962 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Секретар комісії – Варга Світлана Карелівна, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Агур’євська Катерина Вільмошівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Артємєва Тамара Олександрівна, 1957 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Бабенко Аліна Олександрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Бабенко Юрій Сергійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Годинець Наталка Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Гуйван Вікторія Василівна, 1989 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Карпова Мирослава Петрівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Козичка Юліанна Василівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Манишева Алла Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Машика Ірина Василівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Оріщен Олена Юріївна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Риковський Сергій Михайлович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Сідор Олександр Михайлович, 1986 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сухан Антоніна Василівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Дільнична виборча комісія № 210710

Голова комісії – Плешинець Віра Олександрівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Заступник голови комісії – Дудла Василь Михайлович, 1949 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Міклош Ірина Степанівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Члени комісії:

Алексенцева Любов Іванівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Гавришко Наталія Григорівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Головчанська Тетяна Степанівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Гуща Тетяна Михайлівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Криванич Тетяна Іванівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Ломиковська Олена Борисівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Лукінчук Мирослава Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Марков Анатолій Олександрович, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Мензул Ірина Йїріївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Попюрканич Петро Петрович, 1995 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Рубцова Євгенія Іванівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Сатмарі Валентина Леонідівна, 1953 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210711

Голова комісії – Кравчук Юрій Олексійович, 1975 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Заступник голови комісії – Михалишина Юлія Костянтинівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Соляник Олена Володимирівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Данканич Андрій Андрійович.

Члени комісії:

Алешкевич Альге Д.Альгердаса, 1987 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Берналь Олександр Анатолійович, 1984 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Білоусова Ольга Вікторівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Бургела Ксенія Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Ком’яті Дмитро Михайлович, 1954 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СИЛА І ЧЕСТЬ".

Конова Надія Василівна, 1952 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Муска Валентина Андріївна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Шутко Вячеслав Ласлович.

Муска Іван Іванович, 1956 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Ніколайчук Тетяна Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Онопа Леонід Васильович, 1955 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Онопрійчук Валерій Васильович, 1958 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Сухарева Галина Дмитрівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Шевченко Василь Миколайович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Дільнична виборча комісія № 210712

Голова комісії – Талабішка Олександр Георгійович, 1983 року народження, суб’єкт подання – Балога Віктор Іванович.

Заступник голови комісії – Кінаш Ксенія Іванівна, 1947 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Секретар комісії – Гудивок Надія Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".

Члени комісії:

Боднарук Михайло Юрієвич, 1956 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Галас Євгенія Василівна, 1992 року народження, суб’єкт подання – Токар Едгар Володимирович.

Галась Катерина Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Дешко Єлизавета Михайлівна, 1939 року народження, суб’єкт подання – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Дмитрієнко Наталія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ".

Зозулич Еріка Степанівна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Товт Мікловш Мікловшович.

Калішко Світлана Андріївна, 1962 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Кепич Отто Оттович, 1995 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Кричфалуші Тетяна Петрівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Микуланинець Інна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Михайлова Ольга Іванівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Новак Владислав Гаврилович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Політична партія "Європейська Солідарність", депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

 

Секретар  окружної виборчої комісії               Горват В. В.
   

 

 


9 липня 2019 - 966 hits - автор: газета Мекурій - Мукачево

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua