КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua     Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube   

 

 

Стала відома черговістіь розташування політичних партій у виборчому бюлетені для голосування 21 липня
Стала відома черговістіь розташування політичних партій у виборчому бюлетені для голосування 21 липня
27 червня 2019 - Сергій Альохін

Стало відомо під якими номерами розташуються політичні партії в виборчому бюлетні на виборах до Верховної Ради...

Центральна виборча комісія провела  засідання ЦВК, під час якого відбулося жеребкування щодо визначення номерів політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетені для голосування з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Засідання проходило під головуванням Тетяни Сліпачук.

Отже, політичні партії будуть розміщені у виборчому бюлетені у такій черговості:

розташування політичних партій у виборчому бюлетені для голосування 21 липня

Комісія затвердила форму і текст виборчого бюлетеня з виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Встановлено, що текст виборчого бюлетеня друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 600 мм блакитно-сірого кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

При цьому вказано виготовити зазначені виборчі бюлетені у такій кількості:

для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, які за своєю виборчою адресою відносяться до відповідної виборчої дільниці за даними Державного реєстру виборців станом на 26 червня 2019 року, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення;

для кожної спеціальної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує орієнтовну кількість виборців, які будуть включені до списку виборців на виборчій дільниці, визначену з урахуванням кількості ліжко-місць, спальних місць, а також максимально можливої кількості членів дільничних виборчих комісій відповідно великих, середніх, малих виборчих дільниць, які включатимуться до списків виборців на таких дільницях, з можливим відхиленням зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їх виготовлення.

Окрім того, Комісія своєю постановою затвердила форму і тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування у 199 одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року. Зазначеним документом встановлено, що, залежно від кількості кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих в ОВО, виборчі бюлетені виготовляються за різними розмірами. А саме:

до   6 кандидатів

розміром 200 х 200 мм;

до 11 кандидатів

розміром 200 х 300 мм;

до 18 кандидатів

розміром 200 х 400 мм;

до 33 кандидатів

розміром 200 х 600 мм;

до 50 кандидатів

розміром 200 х 800 мм.

При цьому взято до відома, що у виборчому бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування в ОВО, зокрема, зазначаються в алфавітному порядку прізвища, власні імена (усі власні імена) та по батькові (за наявності) зареєстрованих у відповідному окрузі кандидатів у народні депутати України. При цьому в разі повного збігу прізвищ, власних імен та по батькові кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих у відповідному одномандатному виборчому окрузі, відомості щодо таких кандидатів у народні депутати України розміщуються у виборчому бюлетені у порядку зростання дат народження відповідних кандидатів у народні депутати України.

Встановлено також, що тексти виборчих бюлетенів для голосування в ОВО друкуються лише з одного боку державною мовою на одному аркуші пісочного кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня.

З метою здійснення контролю за виготовленням виборчих бюлетенів на позачергових виборах народних депутатів України, а також, розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України восьмого скликання, ЦВК утворила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та в одномандатних виборчих округах на державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів". До її складу ввійшли: Баланович С.В. – від Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", Вензовська Т.О. – від Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", Відмиш Є.А. – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", Рябчин О.М. –  від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Сікліцький Б.В. – від Політичної партії "Європейська Солідарність".


27 червня 2019 - 381 hit - автор: Сергій Альохін

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua