КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

Уряд не визнав створення Мукачівської ОТГ у відведений термін - Олег Казибрід
Уряд не визнав створення Мукачівської ОТГ у відведений термін - Олег Казибрід
1 лютого 2019 - Казибрід Олег

КабМін так і не спромігся виконати зобов’язання Верховної Ради України про визнання Мукачівської ОТГ...

 

Вчора, 31 січня  був останній день терміну, в який Верховна Рада України, Законом Про Державний Бюджет, зобов’язала Кабінет Міністрів України визнати спроможною Мукачівську об"єднану територіальну громаду.

З цього приводу ми звернулись за коментарем до депутата Мукачівської міської ради Олега Казибріда:
 

"Уряд, нажаль, такого рішення так і не прийняв. Фактично порушивши закон. І, я думаю, зараз нікому нема діла до Мукачівської ОТГ, всі дуже заклопотані виборами.

Що буде далі, поки не зрозуміло, але ось що відбувається коли місцева влада через особистісні конфлікти з представниками державної влади, не може довести до ладу, навіть таке позитивне рішення, яке підтримуює багато хто з нас.

Це феодалізм, коли чиновники розглядають свої посади і повноваження, як свою власність. Вони забувають, що всього на всього наймані робітники і повинні поступатись своїми амбіціями заради загального блага."


Нагадаємо, що в бюджеті України 2019 року  Верховна Рада зобов"язала КабМін України в місячний термін визнати Мукачівську ОТГ

Верховна Рада зобов"язала КабМін України в місячний термін визнати Мукачівську ОТГ


Ключ ТВ  й надалі слідкуватиме за перебігом подій у питанні визнання Мукачівської об"єднаної територіальної громади та інформуватиме читачів.


1 лютого 2019 - 798 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua