КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Уряд не визнав створення Мукачівської ОТГ у відведений термін - Олег Казибрід

Уряд не визнав створення Мукачівської ОТГ у відведений термін - Олег Казибрід
1 лютого 2019 - Казибрід Олег

КабМін так і не спромігся виконати зобов’язання Верховної Ради України про визнання Мукачівської ОТГ...

 

Вчора, 31 січня  був останній день терміну, в який Верховна Рада України, Законом Про Державний Бюджет, зобов’язала Кабінет Міністрів України визнати спроможною Мукачівську об"єднану територіальну громаду.

З цього приводу ми звернулись за коментарем до депутата Мукачівської міської ради Олега Казибріда:
 

"Уряд, нажаль, такого рішення так і не прийняв. Фактично порушивши закон. І, я думаю, зараз нікому нема діла до Мукачівської ОТГ, всі дуже заклопотані виборами.

Що буде далі, поки не зрозуміло, але ось що відбувається коли місцева влада через особистісні конфлікти з представниками державної влади, не може довести до ладу, навіть таке позитивне рішення, яке підтримуює багато хто з нас.

Це феодалізм, коли чиновники розглядають свої посади і повноваження, як свою власність. Вони забувають, що всього на всього наймані робітники і повинні поступатись своїми амбіціями заради загального блага."


Нагадаємо, що в бюджеті України 2019 року  Верховна Рада зобов"язала КабМін України в місячний термін визнати Мукачівську ОТГ

Верховна Рада зобов"язала КабМін України в місячний термін визнати Мукачівську ОТГ


Ключ ТВ  й надалі слідкуватиме за перебігом подій у питанні визнання Мукачівської об"єднаної територіальної громади та інформуватиме читачів.


1 лютого 2019 - 1194 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua