КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві Закарпатські відео, інтервью, статті, політика...  golovne.in.ua   Ключ ТВ страница facebook Ключ ТВ канал youtube Ключ ТВ страница google plus 

 

 

В Мукачеві будують аквапарк
В Мукачеві будують аквапарк
4 квітня 2019 - Казибрід Олег

Мукачівський аквапарк збудують на території бувшого винзаводу...

 

Всім кого цікавило, що буде на території бувшого винзаводу:

На даній території буде організовано рекреаційну зону активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови. Іншими словами, там буде аквапарк, басейн, торговий центр, готель, ресторан та 6-ти поверхова автомобільна парковка.

аквапарк Мукачево

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево вся документація буде оприлюднена з «29» березня 2019 до «12» квітня 2019 з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади та отримання пропозицій та зауваження, які можна подати на адресу Управління комунальної власності та архітектури.

Аквапарк Мукачево


Особисто я підтримую даний проект, хоч земельна ділянка під ним і була продана по заниженій ціні, про що я неодноразово наголошував. Але даний проект, стане візитівкою міста, створить багато робочих місць, забезпечить містян зоною активного відпочинку, яких в місті вкрай не вистачає та, що найголовніше, у рази збільшить потік туристів.

Олег Казибрід

 


4 квітня 2019 - 9397 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Юрий # 1 липня 2019 в 18:34
Я бажаю робота бруківка 0661229004

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua