КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

В Мукачеві будують аквапарк

В Мукачеві будують аквапарк
4 квітня 2019 - Казибрід Олег

Мукачівський аквапарк збудують на території бувшого винзаводу...

 

Всім кого цікавило, що буде на території бувшого винзаводу:

На даній території буде організовано рекреаційну зону активного відпочинку та зони змішаної житлової та громадської забудови. Іншими словами, там буде аквапарк, басейн, торговий центр, готель, ресторан та 6-ти поверхова автомобільна парковка.

аквапарк Мукачево

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево вся документація буде оприлюднена з «29» березня 2019 до «12» квітня 2019 з метою ознайомлення якомога більшої кількості членів громади та отримання пропозицій та зауваження, які можна подати на адресу Управління комунальної власності та архітектури.

Аквапарк Мукачево


Особисто я підтримую даний проект, хоч земельна ділянка під ним і була продана по заниженій ціні, про що я неодноразово наголошував. Але даний проект, стане візитівкою міста, створить багато робочих місць, забезпечить містян зоною активного відпочинку, яких в місті вкрай не вистачає та, що найголовніше, у рази збільшить потік туристів.

Олег Казибрід

 


4 квітня 2019 - 13945 hits - автор: Казибрід Олег

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Юрий # 1 липня 2019 в 18:34
Я бажаю робота бруківка 0661229004

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua