КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

В Мукачеві хочуть перейменувати парк, а також створити новий

В Мукачеві хочуть перейменувати парк, а також створити новий
28 серпня 2019 - Admin

Мукачівська влада хоче перейменувати однин з парків, а іншому (новоствореному) надати нову назву...

За інформацієюї опублікованій на сайті Мукачівської міської Ради, "Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради" проводить громадське обговорення про перейменування вулиць та парків міста.

Згідно п. 1.3 значиться:
Присвоєння назви (перейменування) парку «Перемога», розташованого по вул.Садовій, на парк «Центральний».

А згідно п. 1.4. значиться:
Присвоєння назви парку, розташованого по вул.Валленберга Рауля та Першотравневої Набережної, назви «Парк Молодіжний».

посилання на документ: https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/hromadski-obhovorennia/item/17357-informatsiine-povidomlennia-pro-provedennia-hromadskoho-obhovorennia-pid-chas-rozhliadu-pytannia-zminy-nazvy-pereimenuvannia-vulyts-na-terytorii-mista-mukacheva

 Суб’єкт внесення пропозиції: Комісія з питань збереження історичної спадщини, найменування та перейменування вулиць, встановлення пам'ятних знаків в місті Мукачево при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради (Протокол №1 від 13 серпня 2019)

Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців з дати публікації інформаційного повідомлення, до 22 жовтня 2019 року. Формою проведення громадського обговорення є громадські слухання.

Організатором проведення громадського обговорення визначено управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження управління комунальної власності та архітектури виконавчо-го комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 та на електронну пошту support@mukachevo-rada.gov.ua до 23 вересня 2019 року. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково по-винні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, гро-мадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету Мукачівської міської ради узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Мукачівської міської ради до 07 жовтня 2019 року.


28 серпня 2019 - 1435 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua