КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

В Мукачеві презентували Закарпатське відділення Асоціації захисту прав правників України. Фото Відео

В Мукачеві презентували Закарпатське відділення Асоціації захисту прав правників України. Фото Відео
26 жовтня 2019 - Admin

Цього дня відбулась презентація Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників...

 

Чи не вперше серед усіх регіонів нашої держави за одним столом зібрались усі представники правничої еліти, і не через свари чи проблеми - але заради спільної мети - побудови правової держави. Цього дня відбулась презентація Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників, яку очолює голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош.

З вітальними словами виступили: міський голова Мукачева Андрій Балога, від Закарпатської обласної ради - голова бюджетного комітету Василь Кошеля, голова Закарпатського апеляційного суду Ганна Фазикош, заступник прокурора Закарпатської області Олександр Василенко, голова Мукачівського міськрайсуду Іван Котубей, директор Закарпатського регіонального Центру БВПП Василь Попадинець, голова Комітету захисту прав адвокатів Ганна Боряк, виконавчий директор Асоціації, заступник голови Ради адвокатів м Києва Дмитро Піліпенко, голова КДКА Рівненської області Світлана Сурікова, заступник начальника управління СБУ в Закарпатській області В’ячеслав Николайчук та інші представники правоохоронних органів.

Під час обговорення функцій та завдань Асоціації лунало багато слушних та актуальних для держави думок і пропозицій. Зокрема, адвокати стурбовані повальним бажанням держави не розвивати стандарти правового захисту населення, але просто "завести нові обличчя" в органи адвокатського самоуправління, що звичайно аж ніяк не вирішить структурні та системні проблеми, які потрібно вирішувати в сфері діяльності захисників.

Представники судової влади не бачать належного наукового обгрунтування подальшим експериментам з так званими судовими реформами, більше того непродумані кроки з боки держави можуть призвести до колапсу судової влади, коли на місцях просто не буде кому відправляти правосуддя. Асоціація захисту прав правників "вирушила" у велике плавання.

Прокурори також вже зіткнулись з масовими проявами утиску професійних прав, і в системі вже почались чисельні звільнення. Така ситуації аж ніяк не сприяє побудові правової держави, але натомість саме потужні професійні спільноти - такі як громадська організація Асоціація захисту прав правників якраз і зможуть зробити вирішальні спільні кроки на цьому шляху.

Члени Асоціації будуть проводити публічні обговорення, проводити Дискусійні клуби та круглі столи, робити власну візію відповідних профільних законопроектів, долучатись до інструментів правового (судового) захисту порушених прав правників як в національному масштабі, так і на міжнародному рівні.

 Асоціації захисту прав правників України

 

презентація Закарпатського відділення Асоціації захисту прав правників

 

 Асоціації захисту прав правників України Мукачево

 

 Асоціації захисту прав правників України Мукачево

 

 Асоціації захисту прав правників України Мукачево

І Як зазначили учасники зустрічі - Великому кораблю - велике плавання, і попутного вітру з Європи!


26 жовтня 2019 - 1112 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua