КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

В Мукачево обмежили проїзд в Новий Пасаж ВІДЕО

В Мукачево обмежили проїзд в Новий Пасаж ВІДЕО
11 травня 2016 - Admin

До уваги участників дорожнього руху! В Мукачево вслід за "Старим Пассажем" (вул. Достоєвського) обмежили проїзд і в "Новий Пассаж" (провулок Новий Пасаж).

Більше дивіться у відео...
https://youtu.be/FTOBxp-5hK0
Мукачево 11.05.2016 | Ключ ТВ
Якщо це відео було Вам корисно або сподобалось, то не забувайте ділитись з друзями, робити репости, ставити "лайки" і підписуватись на канал "Ключ ТВ"
Запрошуємо до відкритого діалогу, обговорення та співпраці всіх політичних і громадських діячив.
Всі матеріали публікуються на сайті http://golovne.in.ua/video
Далі буде...


11 травня 2016 - 1383 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Michael Ternavcuk # 11 травня 2016 в 17:29
А у власників будинків, магазинів у пасажі запитали чи вони за, чи проти? Чи враховуються їхні інтереси? Чи може були з цього приводу громадські обговорення, як цього вимагає закон? Нажаль як часто трапляється в нашій країні, а ні закони а ні права та інтереси громадян нікого не цікавлять.
Хотілося би нагадати що розміри пасажу (сторони що залишили для проїзду автомобілів) по ширині 2,9 м по висоті 3,6 м, в тойже час розміри пожежної автоцистерни: ш. 2,5м бес зеркал в.3,35 і д.9м.
У ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" указано: п.3.11* Для під'їзду до груп житлових будинків, торгових центрів треба передбачати основні проїзди, а до будинків, що стоять окремо, -другорядні проїзди, розміри яких приймаються відповідно до таблиці 7.1 цих норм.
На другорядних (односмугових) проїздах треба передбачати роз'їзні майданчики завширшки 6 і завдовжки 15 м на відстані не більше 75 м один від одного. Тупикові проїзди повинні бути завдовжки не більше 150 м і закінчуватися поворотними майданчиками, які забезпечують можливість розвороту сміттєвозів, прибиральних і пожежних машин.

Відповідно до Таблиця 7.1 Ширина однієї смуги поїзду повинна становити 3,0 - 3,5 м.
ТАК ОСЬ, ЦІКАВО ЯК ВНОЧІ В ВИПАДКУ пожежі в цей пасаж втиснеться пожежне авто? Вже не кажучи як ПА там розвернеться. А у випадку пожежі кожна секунда дорога. І якщо пожежні будуть тятнути своі рукава бог зноє звідки, бо комусь захотілося перекрити проїзд, то хто понесе відпрові дальність за збинки. Пожежні? Чи може ті хто прийняв рішення перегородити проїзд, порушуючи при цьому ЗАКОН?

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua