КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

В Мукачево відбулась перша велогонка Закарпаття Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX. ФОТО ВІДЕО

17-18 вересня у відбулася наймасштабніша валоподія Закарпаття - перша велогонка Grand Prix Mukachevo 2016...

Участь у змаганнях взяли велолюбителі, діти, та спортсмени чи не з усіх куточків України, а також велолюбителі з Ізраїлю та Франції. Найстаршому учаснику велогонки - 76 років, а наймолодшему 3 роки...
Пропонуємо Вам переглянути відео та фото з дитячих та дорослих змагань.
Junior Prix Mukachevo 2016 (17 вересня, діти)

Grand Prix Mukachevo 2016 (18 вересня, дорослі та професіонали)

Опубликовано Велозмагання Grand Prix Mukachevo FLEX 19 сентября 2016 г.

Опубликовано Велозмагання Grand Prix Mukachevo FLEX 18 сентября 2016 г.

Так, за результатами змагань першість серед професіоналів виборов спортсмен міжнародного класу Юрій Агарков. У жіночій кільцевій гонці 16-35 р.р. перемогу здобуда Беляєва Олександра. Друге місце виборола Горват Мар’яна, а третє Хома Анастасія. Чемпіоном кільцевої гонки серед чоловіків-аматорів віком 51-60 р.р., став Володимир Васильковський. Другим прийшов ужгородець Томас Величко, третє місце посів Олександр Драгула. Категорія 60-70 р.р., - Святослав Ковальчук та Мірча Крамар посіли перше та друге місця відполвідно. У гонці учасників 36-50 років титул переможця виборов Назар Дорош. Також перемогу на дистанції у категорії 16-35 років здобув харків’янин Олексій Кочин. Перше місце у жіночій гонці в категорії 36-50 років виборола мукачівка Климпуш Анна, а серед чоловіків-аматорів від 61 і старші першим став Йосип Пазяк.

6 жовтня 2016 - 1460 hits - автор: Admin