КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

В Мукачево заборонили любі збори коштів в закладах освіти

В Мукачево заборонили любі збори коштів в закладах освіти
17 жовтня 2019 - Admin

В Мукачеві відбулась прес-конференція щодо заборони обігу готівкових коштів у навчальних закладах...


Прес-конференція пройшла у сесійній залі  місцевої Ради за участі начальника управління освіти, молоді та спорту Кришінець-Андялошій К.О та журналістів.

На зустрічі було детально обговорено реалізацію наказу в місті, а також начальник управління доповіла про закупівлі, які здійснюються задля забезпечення матеріально-технічної бази закладів освіти міста.

Також було зазначено, що керівники навчальних закладів несуть персональну відповідальність за вчинення дій щодо збору коштів у навчальних закладах Мукачева, відсутність звітування перед батьками чи приховування інформації про використання залучених благодійних коштів або отриманих матеріальних цінностей.

Згідно з наказом "Про заборону обігу готівкових коштів щодо запобігання корупції у навчальних закладів м.Мукачева" з метою попередження зловживань службовим становищем працівниками навчальних закладів та представниками органу батьківського самоврядування навчальних закладів, забезпечення конституційного права громадян на доступність і безоплатність освіти у державних і комунальних навчальних закладах, забезпечення прозорості надходження і використання благодійних та спонсорських коштів та уникнення неконтрольованих зборів коштів з батьків навчальних закладів:

- категорично заборонено збір готівкових коштів працівниками навчальних закладів

- представникам органу батьківського самоврядування та учасникам навчально-виховного процесу категорично забороняється збір готівкових коштів з батьків учнів та вихованців навчальних закладів міста для розв'язання фінансових питань пов'язаних з покращенням матеріально-технічного забезпечення, проведення ремонтних робіт, відзначення ювілейних та святкових дат тощо.

Прийняття благодійних внесків здійснюється виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки навчальних закладів, відкриті у територіальних органах ДКСУ з обов'язковим оформленням відповідної документації та бухгалтерським обліком.

Окремо було зазначено, що заклади зобов'язані систематично публічно інформувати громадськість, батьківські ради навчальних закладів міста інформацію щодо надходження та використання коштів та матеріальних цінностей шляхом висвітлення відповідної інформації на сайтах та дошках оголошень навчальних закладів.

Кришінець Андялошій


17 жовтня 2019 - 1435 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua