КЛЮЧ ТВ Цікаві Закарпатські статті, інтервью, сюжети, відео TV golovne.in.ua Ключ ТВ  
Мукачево
Ужгород
Закарпатська область
Закарпаття
відео
статті

Цікаві статті, відео, інсайд, інтервью, політика... 

КЛЮЧ ТВ         Ключ ТВ страница facebook  Ключ ТВ канал youtube 

 

 

В обласній раді стало одним Мукачівцем більше

В обласній раді стало одним Мукачівцем більше
26 вересня 2019 - Сергій Альохін

Місце Владислава Поляка, якого обрали нардепом в Верховну Раду України, посів Сергій Герасимюк...

Сьогодні на сесії Закарпатської обласної ради, місце Владислава Поляка, якого нещодавно обрали на парламентських виборах нардепом, посів наступний у списку Сергій Герасимюк.

З трибуни він офіційно зачитав присягу та отримав депутатське посвідчення.

Вітаємо!

Довідково:

Народився 27 жовтня 1984 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Карпат-Рент”, член Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, проживає в селі Шенборн Мукачівського району Закарпатської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 102.

Освіта:

Навчався в загальноосвітній школі №20 яку закінчив у 2001 році. У 2002 році закінчив Мовну школу для іноземців «Initial Sprachschule» Кальсруе, Німеччина. У 2008 роки закінчив Національний Університет Львівська Політехніка, Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій, отримав диплом «інженера» Протягом 2006-2008 років навчався у Львівському інституті сухопутних військ, військова кафедра при НУЛП (Загони Спеціального Призначення – Розвідка) — отримав звання «Молодшого лейтенанта запасу».

Трудова діяльність:

З 2005 по 2007 роки – ДП «Авіста – Захід» м. Львів – Адміністратор Системи. З 2008 по 2011 роки – ТОВ «Інформмедіа» м. Мукачево – SEO менеджер. Директор ТОВ «Карпат-Рент».

Громадська діяльність:

З 2010 року – депутат Мукачівської міської ради. З 2008 року – член ради Закарпатського Клубу «BMW». З 2010 року – член Політичної Партії «Фронт Змін», заступник голови ПО «Фронт Змін» у місті Мукачево. З 2015 рок обраний головою міського осередку політичної партії «Народний Фронт». На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року був включений до виборчого списку політичної сили «НФ» під №102.
 
Читайте також: Заступником мера Мукачева Балоги призначено опозиційного депутата Олега Казибріда


26 вересня 2019 - 403 hits - автор: Сергій Альохін

 

 

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Kateryna # 27 вересня 2019 в 10:54
Від себе особисто: приємна новина, людина незалежно від політичних вподобань чи сповідувань, допомагала і допомагає, без піару, нужденним і хворим!
Для мене як волонтера, це надзвичайно важливо!
Надія # 27 вересня 2019 в 10:55
ЯКЩО це син гастроентеролога Світлани Іванівни Герасимюк- я радію.
Володимир # 27 вересня 2019 в 10:56
Щось не зрозуміло: Від якої політсили попав в облраду Бо те що написали в довідці якийсь бред: член Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, включений до виборчого списку під № 102

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua