КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Вакарчук зробив офіційну заяву щодо участі у виборах Президента України. Відео

Вакарчук зробив офіційну заяву щодо участі у виборах Президента України. Відео
28 сiчня 2019 - Admin

Уродженець Закарпаття, а саме Мукачева, Святослав Вакарчук  офіційно заявив, що не йде кандидатом у президенти України...

 

Про це він написав на своїй сторінці в мережі Facebook та виклав відповідне відеозвернення:

 

Офіційно! Заява Святослава Вакарчука щодо участі у виборах Президента України 2019 року

Протягом року мені задають запитання чи буду я балотуватись на посаду Президента України у 2019 році.
Перш за все, дозвольте подякувати усім, хто мені довіряє – для мене це справді велика честь. І я обіцяю – таку довіру обов’язково виправдаю.

Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю:

я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року.

Я добре усвідомлюю, що зараз, в джинсах можу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку. І я не збираюся стояти осторонь.

Кожного дня, спілкуючись з людьми, я відчуваю їх розчарування і зневіру. Я бачу, як корупція і несправедливість роз’їдають нашу країну зсередини. Я бачу, як безпринципність політиків і жадібність чиновників роблять нашу країну слабшою.

Так не має бути! І нам під силу це змінити.

Разом з моєю командою, я працюватиму над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Я працюватиму над тим, щоб привести у владу якомога більше молодих професіоналів – людей майбутнього, тих, для кого справедливість і державні інтереси – понад усе.

Я вірю – справжні зміни можливі!
І не важливо, у піснях чи в політиці, я завжди буду з вами на цьому шляху – шляху справжніх змін.28 сiчня 2019 - 525 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua