КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Влада Мукачева зустрілася з представниками батьківських комітетів закладів освіти

Влада Мукачева зустрілася з представниками батьківських комітетів закладів освіти
28 жовтня 2019 - Admin

Базові потреби закладів освіти має забезпечувати місто!

 

Не займатися збором готівкових коштів на забезпечення шкіл та дитсадочків міста закликає очільник управління освіти молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерина Кришінець-Андялошій в ході зустрічі з представниками батьківських комітетів закладів міста. Для цього в управління видали наказ «Про заборону обігу готівкових коштів щодо запобігання корупції у навчальних закладах міста».

Прийняття благодійних внесків здійснюється виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки навчальних закладів. Очільниця освіти зазначає – коштів влада міста виділяє в достатній мірі. Так, лише цьогоріч міський бюджет виділяє на придбання для шкіл та садочків всього необхідного близько 10 млн. Вже більше 7 млн. заклади отримали. Це і меблі, господарські товари, миючі засоби, комп’ютерне обладнання, м’який інвентар, іграшки, навчальні засоби, офісне обладнання. Загалом на галузь міста цьогоріч виділяється 340 млн. гривень ( кошти державного та місцевого бюджету). В тому числі більше 220 млн. виділяється на зарплату освітянам.

Місто додає на галузь 120 млн. власних коштів. Для того, щоби ознайомитися батькам скільки заклад щомісяця отримує кошти – це можливо на сайтах шкіл: https://www.mukachevo-rada.gov.ua/index.php/osvita/zahalnoosvitni-navchalni-zaklady-litsei-himnazii

Мукачево - зустріч батьків з владою

«Місто намагається забезпечувати заклади освіти всім необхідним. Ми хочемо зупинити збори коштів у закладах, намагаємося налагодити комунікацію і на рівні батьківських комітетів та влади. Базові потреби закладів має забезпечувати місто. Наразі формується бюджет міста на 2020 рік, тому всі ваші пропозиції управління має узагальнити й внести пропозицію щодо фінансування», - звернувся до присутніх міський голова Андрій Балога.

Мукачівська міська рада


28 жовтня 2019 - 1334 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua