КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

З 12 березня Порошенко зможе розпустити Раду. Документ

З 12 березня Порошенко зможе розпустити Раду. Документ
11 березня 2019 - Сергій Альохін

Суд вимагає у Верховної Ради поіменний склад коаліції.  Позачергові вибори до ВР не за горами...

Незамітним для багатьох провідних ЗМІ залишився судовий позов нардепа Деркача Андрія, за результатами якого окружний адміністративний суд Києва вимагає від Верховної Ради надати поіменний список депутатів, які входять в коаліцію депутатських фракцій у парламенті.

Відповідне рішення суду від 28 лютого опублікував, на своїй сторінці ФБ, позафракційний народний депутат Андрій Деркач.

З 12 березня Порошенко зможе розпустити Радую Позов депутата Деркач А

З 12 березня Порошенко зможе розпустити Радую Позов депутата Деркач А

В ухвалі зазначено, що Верховна Рада повинна надати суду інформацію про поіменний склад коаліції до 12 березня.

"Я звернувся до Окружного адміністративного суду зажадати у ВР список депутатів, яі входять в парламентську коаліцію. Суд позов задовольнив. Інформація повинна бути надана до 12 березня. Скоро дізнаємося, що ховається за поняттям" коаліція ". Сподіваюся, депутатів там виявиться більше, ніж букв в цій гучній слові ", - написав нардеп.

За його словами, ситуативні голосування і договорняки парламентської більшості можуть стати темою багатьох журналістських розслідувань. "Чому депутати часто не можуть зібрати 226 голосів при нібито існуючої коаліції, намагаючись нашкребти по іншим фракціям потрібні голоси? Може, тому, що коаліції по факту не існує? Тому я звернувся до Окружного адміністративного суду зажадати у ВР список депутатів, які входять в парламентську коаліцію. Суд позов задовольнив ", - пояснив А.Деркач.

Що це значить на практиці?

Якщо апарат Верховної Ради України до 12 березня не надасть поіменний склад коаліції, то де факто це означатиме, що коаліції в парламенті не існує. 

В цьому разі Петро Порошенко набуде права розпустити парламент та призначити позачергові вибори до Верховної Ради України. Наприклад на червень 2019...


11 березня 2019 - 774 hits - автор: Сергій Альохін

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі

Нет комментариев. Ваш будет первым!

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua