КЛЮЧ ТВ Закарпатські новини статті інтервью відео TV golovne.in.ua

 

 

Закарпатці закликають Укрзалізницю не знімати «топовий» електропотяг

Закарпатці  закликають Укрзалізницю не знімати «топовий» електропотяг
23 жовтня 2018 - Admin

Крик душі, звернерий до Укрзалізниці і до Львівської залізниці зокрема! Номер гарячої лінії 0444653344

Про це в соціальній мережі пише Закарпатка Адріана Кузьма, яку підтримує багато краян:

От просто зараз буде крик душі, звернерий до Укрзалізниці і до Львівської залізниці зокрема!

Був собі нормальний електропоїзд сполученням Мукачеве-Львів, на який можна було цивілізованим способом купити квитки, нормально доїхати з Мукачева до Львова за 4 години. І все було просто чудово, доки з цього поїзда Укрзалізниця не зробила цирк!

Перше його перевели в статус приміського (тобто цивілізованим способом квитків не купиш). Тоді вирішили, що йому досить курсувати лише три дні на тиждень. Тоді вирішили, що чотирьох вагонів вистачить, і люди їдуть як в консервній банці. Але кого то цікавить!????

Її періодично взагалі з рейса знімали.

Але то ще всьо нічого, зараз головне рішення: з 1 листопада 2018 року цю електричку планують зняти взагалі!

 

 

Ок, добре, дайте натомість інший якийсь потяг/електропотяг яким можна дістатися до Львова після обіду, бо ж не всім виходить йти на електричку, що відправляєть о 6:50 ранку чи купляти квитки за 300-800 грн. Але ж нєєєєєєєє, Укрзалізниця про людей не думає!!! Вони просто його знімуть, а сотні закарпатських студентів мають на навчання до Львова їздити незрозуміло яким чином.

Я не говорю зараз про якість обслуговування чи стан тої електрички, це взагалі окрема тема. АЛЕ НЕ ЗАБИРАЙТЕ ХОЧ ТЕ, ЩО Є!!!

І аргумент що вона нібито неприбуткова вбиває наповал! Як, в біса, вона може бути неприбутковою, коли вона забита битком, коли там яблуку ніде впасти і люди їдуть буквально один на одному??

Загалом, народ, кому не все одно на цю електричку, давайте завалим гарячу лінію Укрзалізниці зверненням, хай вони хоч раз подумають про простий народ, простих користувачів, а не лише про себе! Номер гарячої лінії 0444653344

Давайте не сидіти, склавши руки, коли від нас забирають єдиний нормальний варіант транспорту, а зробимо все, аби не дозволити з нас знущатися!!!!


23 жовтня 2018 - 6443 hits - автор: Admin

 

 

газета Меркурій-Мукачево

Коментарі
Татьяна # 23 жовтня 2018 в 22:14
от мені цікаво. А ті наші #ідітьвсраку від Закарпаття у Раді не хочуть вже НАРЕШТІ хоч щось зробити для своїх виборців? Ну хоча би спробувати вирішити проблему з електропотягом? Якщо ні, то ми реально будемо ДЕБІЛАМИ, коли знову выберем їх на новий строк в ВР. Їм виходить наср@ти на нас повністю?
Сергій # 23 жовтня 2018 в 22:15
Депутати від тієїж Львівської області лобіюють по повній всілякі сполучення до Львова... мабуть це частка їх заслуги, що Львів - туристичне місто
Ирина # 23 жовтня 2018 в 22:16
А я так вижу, что Отрезают, отдают наш край Европе... Не хотят заботиться и инвестировать, вот и пути обрезают. Тенденция такая просматривается за последние несколько лет. По ходу нас уже Отделили...
Алексей # 23 жовтня 2018 в 22:17
Керівництво львівської залізниці ненавидить ЗАКАРПАТТЯ! Користуючись монопольним становищем робить що хоче. Тому тут треба залучати інших конкурентних перевізників. Наші крики про допомогу ніхто не почує.
Misha # 23 жовтня 2018 в 22:18
Людии їм то невигідно ви що . Їм головне щоб ліс і інша сировина на Європу валила. А на людей
Штефан # 23 жовтня 2018 в 22:19
Жах та сором, навіть при Янику не було такого.
Ця електричка просто сонце. Я їздив нею під час студентства, міг бачити гарні крайовиди, різних людей, цікаво одним словом, а тут і зрізають.сором шановні
Володимир # 23 жовтня 2018 в 22:20
Може вже пора громадою і в залізничному вокзалі з'явитися , походити поперек рейок туди сюди , щоб безтолочі в Укрзалізниці людей почули !!!
Ярослав # 23 жовтня 2018 в 22:30
Дуже актуально підняте питання.Складається враження,що Закарпаття хочуть відділити від України стіною - забули очевидно, що Яценюк не там стіну хотів будувати(((((
Anatolii # 23 жовтня 2018 в 23:45
Це тому, щоб зимою туристи не мали чим добратися до Воловця і до гірськолижних курортів Міжгірщини. Все продумано, тепер знімуть якраз перед лижним сезоном. Минулого року з жовтня зняли два київських потяги і лишили один 81 і в того зняли зупинку в Воловці. Це все робиться, щоб було не зручно їздити відпочивати на Міжгірщину, в Пилипець.

 

Оцінка нерухомого майна для продажу Мукачево


передрук дозволяється лише за умови наявності гіперактивного посиланням на матеріал сайту Ключ ТВ - http://golovne.in.ua